Довідник з міжнародного приватного права та міжнародного цивільного процесу

(0)
Артикул: 15164
Довідник з міжнародного приватного права та міжнародного цивільного процесу

Смотреть содержание

Автор
Фединяк Г.С., ещё 1
Издательство
Алерта
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Довідник з міжнародного приватного права та міжнародного цивільного процесу охоплює визначення термінології й понять навчального курсу міжнародного приватного права, науки та законодавства міжнародного приватного права й міжнародного цивільного процесу.  Окремо наведені... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
220 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Довідник з міжнародного приватного права та міжнародного цивільного процесу охоплює визначення термінології й понять навчального курсу міжнародного приватного права, науки та законодавства міжнародного приватного права й міжнародного цивільного процесу. 

Окремо наведені переліки нормативно-правових актів і міжнародних договорів, керуючись якими можна вирішити правові питання, що виникають у сфері приватно-правових відносин з іноземним елементом. 

Довідник містить тексти актів, які найчастіше використовуються для регулювання вказаних правовідносин.

Довідниковий матеріал викладено на основі наукових джерел, законодавства й правозастосувальної практики України та інших держав.

Для практичних працівників у сфері юриспруденції, студентів юридичних факультетів і факультетів міжнародних відносин, аспірантів, викладачів.

Предисловие

Міжнародне приватне право є системою юридичних норм, які регулюють приватноправові відносини з іноземним елементом. Ці системи містяться у національному законодавстві, міжнародних договорах правових звичаях, судовій та арбітражній практиці, якщо така визнається у державі джерелом права, доктрині права, яка зрідка може бути використана у окремих державах як джерело права. Йдеться про досить складну систему норм, яка потребує знання права власної держави та іноземних держав. Оскільки реалізація матеріального права часто неможлива без процесуальних норм, то стає зрозумілим, чому норми міжнародного цивільного процесу вивчаються в курсі «Міжнародне приватне право» і, відповідно, охоплюються цим Довідником. Водночас слід пам’ятати, що норми цивільного процесу є нормами публічного, а не приватного права.

Правовідносини суб’єктів права є настільки багатоманітними, що в одній, навіть, здавалося б найповнішій публікації, неможливо дати відповідь на усі питання, які можуть виникнути у зв’язку з їх врегулюванням. Автори цього Довідника поставили за мету полегшити пошук відповідей на питання, які можуть виникнути при врегулюванні приватноправових відносин з іноземним елементом.

Довідниковий матеріал поділяється на декілька частин. Частина перша охоплює визначення основних понять міжнародного приватного права та міжнародного цивільного процесу, пропонує лаконічну інформацію стосовно цих понять на основі діючого законодавства держав, в тому числі й України, наукових праць вчених. У довідниковому матеріалі терміни чи поняття, які виділені курсивом, пояснюються окремо, з метою уникнення повторів та досягнення максимальної лаконічності в поясненні, яке наводиться до конкретного терміна. Оскільки у міжнародному приватному праві одне і те ж явище можна характеризувати з різних сторін і застосовувати при цьому різну термінологію, то пояснення дається тільки для одного терміна, наприклад: Автономія волі (див.: Закон автономії волі сторін (lex voluntatis)).

У зв’язку з тим, що, у Довіднику часто використовується відсилання до Закону України «Про міжнародне приватне право» від 23 червня 2005 р., то з метою уникнення непотрібних повторів повна дата прийняття цього Закону не наводиться.

Частини друга й третя Довідника містить перелік основних національно-правових актів держав, що охоплюють кодифіковані норми міжнародного приватного права та міжнародного цивільного процесу із вказівкою дат їх прийняття, перелік чинних міжнародних договорів про надання правової допомоги у цивільних та сімейних справах за участю України, консульських договорів за участю України.

Четверта частина Довідника відтворює текст найважливіших національних нормативно-правових актів України, що містять колізійні й матеріально-правові норми міжнародного приватного права та міжнародного цивільного процесу, а саме: Закон України «Про міжнародне приватне право» від 23 червня 2005 р. й витяг з Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 р.

Автори сподіваються, що Довідник з міжнародного приватного права та міжнародного цивільного процесу стане у пригоді як практикуючим юристам і юристам, які займаються теорією права, але й тим, хто вивчає право.

Характеристики
Автор
Фединяк Г.С., Фединяк Л.С.
Издательство
Алерта
Тип издания
Справочник
Год издания
2019
Количество страниц
234
ISBN
978-617-566-536-7
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог