Міжнародне співробітництво у сфері правосуддя. Підручник

(0)
Артикул: 153623
Міжнародне співробітництво у сфері правосуддя. Підручник

Смотреть содержание

Автор
Тертишник В.М.
Издательство
Алерта
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Пропонований підручник являє собою унікальну працю – інтегративний курс навчальної дисципліни «Міжнародне співробітництво у сфері правосуддя» для професійної підготовки магістрів з правознавства. Підручник підготовлений з урахуванням сучасного стану законодавства та прецедентної практики... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
400 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Пропонований підручник являє собою унікальну працю – інтегративний курс навчальної дисципліни «Міжнародне співробітництво у сфері правосуддя» для професійної підготовки магістрів з правознавства.

Підручник підготовлений з урахуванням сучасного стану законодавства та прецедентної практики Європейського суду з прав людини. 

У підручнику відповідно до програми курсу подано аналіз сучасного законодавства та практики його застосування, розглянуто актуальні проблеми кримінально-процесуальної науки.

Значної уваги надано розгляду питань забезпечення верховенства права та інших принципів кримінального процесу при екстрадиції та застосуванні інших форм міжнародного співробітництва у кримінальних провадженнях, проблем доказового права, провадження слідчих та негласних слідчих (розшукових) дій в порядку взаємодопомоги у кримінальних провадженнях, проблем накладення арешту на банківські вклади і майно, забезпечення відшкодування завданої злочином шкоди потерпілим. Внесені пропозиції щодо удосконалення законодавства та практики його застосування.

Підручник розрахований на студентів, магістрантів, слухачів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, що навчаються за спеціальністю «Право», «Міжнародне право» та «Правоохоронна діяльність». Він буде слушним помічником тим, хто прагне до поглибленого вивчення кримінального процесу та міжнародного права, аспірантам, докторантам, а також практичним працівникам правоохоронних та правозахисних органів, слідчим, детективам, суддям, адвокатам, прокурорам, іншим працівникам, які мають справу із застосуванням норм кримінально-процесуального та міжнародного права.

Предисловие

Перехід до розбудови правової держави, демократизація і лібералізація суспільства, встановлення цивілізованих стосунків між Україною і іншими державами, що відбувається протягом останнього десятиліття, істотно видозмінив економічну, соціальну і правову системи суспільства, сприяє більш повній інтеграції України у світовий економічний, фінансовий і правовий простір, визначають необхідність розвитку міжнародного співробітництва слідчих і судових органів України і закордонних країн з метою забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів людини, безпеки суспільства й держави.

Разом з тим, мають місце певні прояви міжнародної злочинності, ріст економічної злочинності, особливо в банківській сфері, насамперед, фінансових шахрайств і кримінального відмивання коштів, нажитих злочинним шляхом, і інтернаціоналізація цього напрямку злочинної діяльності.

Транснаціональний характер деяких злочинів та способів приховання викрадених коштів за рубежем вимагає активної взаємодії з правоохоронними органами закордонних країн, яка вже знає такі форми як екстрадиція, передача предметів, виконання окремих процесуальних дій, здійснення кримінального переслідування по клопотанню іноземної держави і передачі засуджених. Потребує розвитку правовий інституті арешт і конфіскація отриманих злочинним шляхом коштів і майна.

Недостатня вивченість, з погляду потреб правосуддя, основних механізмів і особливостей переміщення за межі країни з використанням банківських технологій коштів, отриманих злочинним шляхом; відсутність ясних, узгоджених з законодавством закордонних держав, методик подолання банківської (комерційної) таємниці тягне численні помилки в діяльності органів попереднього слідства, неприйняття судами правових рішень про конфіскацію й відшкодування збитку за рахунок звернення стягнення на грошові кошти, що виявляються за кордоном.

Підставою для надання й одержання правової допомоги по кримінальних справах є численні міжнародні конвенції, а також двосторонні угоди і договори про надання правової допомоги по різних питаннях цивільного, сімейного, карного й карно-процесуального права і т.д. Однак, невірним було би твердження, що наявність договірної основи міжнародної боротьби зі злочинністю цілком забезпечують потреби слідчо-судової практики. Розгляду проблем практичного застосування правових механізмів взаємодії держав в сфері правосуддя присвячена дана робота.

Характеристики
Автор
Тертишник В.М.
Издательство
Алерта
Год издания
2021
Количество страниц
276
ISBN
978-617-566-645-6
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог