• Главная
 • Экологическое право
 • Довідник захищених дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право» в Україні (1991­-2013 рр.)

Довідник захищених дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право» в Україні (1991­-2013 рр.)

(0)
Артикул: 14693
Довідник захищених дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право» в Україні (1991­-2013 рр.)

Смотреть содержание

Автор
Каракаш І.І., ещё 2
Издательство
Фенікс
Год издания
2014
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Довідник містить інформацію про захищені дисертації в Україні на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право» за період 1991­-2013 роки. Видання включає три покажчики:... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Довідник містить інформацію про захищені дисертації в Україні на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право» за період 1991­-2013 роки.

Видання включає три покажчики: алфавітний, предметний і хронологічний, в яких наводяться загальні списки дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.06, а також окремі списки дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за цією спеціальністю.

Видання розраховано на науковців, викладачів (наукових керівників), аспірантів, студентів та усіх, хто цікавиться розвитком вітчизняної науки з аграрного, земельного, екологічного та природоресурсного права. 

Предисловие

Аналіз розвитку науки аграрного, земельного, екологічного та природоресурсного права можна проводити за різними критеріями, з використанням різних методик і даних. Достатньо об’єктивним видається дещо формалізований підхід, який базується на аналізі захищених дисертаційних робіт за відповідною спеціальністю. Такий підхід надає можливість не лише ретроспективного аналізу розвитку досліджень із наведеної спеціальності, а і може бути корисним при виборі напрямів майбутніх досліджень, пошуку корисної інформації, встановленні контактів з фахівцями в галузях аграрного, земельного, екологічного та природоресурсного права. Видання, яке підготовлене в рамках такого підходу, надає можливість більш повного врахування наукової бібліографії при підготовці наукових робіт за цією науковою спеціальністю.

Виходячи з вищезазначеного, авторами визнано за необхідне підготовку довідкового видання, шо містить інформацію про захищені дисертації в Україні на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право» за період 1991-2013 роки. Саме у цей період незалежного існування української держави відбулося формування відповідних спеціальностей юридичної науки, у т. ч. вказаної наукової спеціальності. Крім цього, зазначений період був найбільш «плідним» щодо захисту кандидатських і докторських дисертацій, зокрема із земельного та екологічного права, що безпосередньо було пов’язано з динамічним розвитком земельного та екологічного законодавства.

Довідник містить алфавітний покажчик дисертацій та авторефератів за спеціальністю 12.00.06 «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право», захищених за період 1991-2013 роки. Одночасно у довідник включено предметний і хронологічний покажчики за той самий період, аналіз яких дозволяє оцінити відповідно предметну спрямованість і динаміку проведення досліджень у галузях аграрного, земельного,екологічного та природоресурсного права. Дані, які отримано в результаті підготовки покажчиків, узагальнені в таблицях, що наводяться у вступі, де розміщений стислий аналіз цих таблиць.

При підготовці покажчиків використано насамперед електронну бібліотеку авторефератів дисертацій Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Були оброблені також автореферати, що знаходяться на зберіганні в бібліотеці Національного університету «Одеська юридична академія».

Проте не дивлячись на те, що були використані різні джерела інформації та зібрані дані піддавалися перехресній перевірці, не виключається можливість відсутності у списках окремих дисертацій, особливо за період з 1993 по 1996 роки. Автори будуть вдячні за будь-яку додаткову інформацію, коментарі, доповнення та уточнення до довідника.

Характеристики
Автор
Каракаш І.І., Короткий Т.Р., Хендель Н.В.
Издательство
Фенікс
Год издания
2014
Количество страниц
142
ISBN
978-966-438-780-1
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог