• Главная
 • Иностранный язык для юристов
 • Глосарій юридичних понять і термінів з "Історії держави і права України", "Історії держави і права зарубіжних країн", "Історії вчень про державу і право" у двох частинах

Глосарій юридичних понять і термінів з "Історії держави і права України", "Історії держави і права зарубіжних країн", "Історії вчень про державу і право" у двох частинах

(0)
Артикул: 154074
Глосарій юридичних понять і термінів з "Історії держави і права України", "Історії держави і права зарубіжних країн", "Історії вчень про державу і право" у двох частинах

Смотреть содержание

Издательство
ТОВ "ТВОРИ"
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У термінологічному словнику вміщено понад дві тисячі юридичних термінів, якими користуються правознавці від найдавніших часів до сьогодення, з трьох фундаментальних історико-правових дисциплін, що вивчаються в усіх юридичних закладах вищої освіти України. Оскільки серед юридичних термінів і... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У термінологічному словнику вміщено понад дві тисячі юридичних термінів, якими користуються правознавці від найдавніших часів до сьогодення, з трьох фундаментальних історико-правових дисциплін, що вивчаються в усіх юридичних закладах вищої освіти України. Оскільки серед юридичних термінів і номенклатурних назв сучасності дедалі більшого поширення набувають скорочення, у пропонованому словнику наведені значення новітніх абревіатур. Крім широко вживаної термінологічної лексики, є слова, які вийшли з активного вжитку, та неологізми - термінологічні одиниці, якими іменуються нові правові поняття та явища.

Словник також містить короткі політичні портрети понад 300 лідерів усіх часів і народів, які здійснили найбільший вплив на суспільно-політичний, економічний та культурний прогрес і полілог націй у складному та багатоманітному світі, сприяли і активно сприяють миру, дружбі та взаєморозумінню між народами на сучасному етапі розвитку людства.

Призначається як допоміжний матеріал для якісної підготовки до семінарських занять, самостійної роботи студентів, магістрів, аспірантів та всіх, хто цікавиться питаннями з «Історії держави і права України», «Історії держави і права зарубіжних країн» та «Історії вчень про державу і право».

Предисловие
У пропонованій праці подано тлумачення основної термінології юридичної науки від найдавніших часів до сьогодення, законодавства провідних країн світу в їх історичному розвитку з курсів трьох провідних історико-правових дисциплін, що вивчаються у юридичних вищих закладах освіти України і на юридичних факультетах, а також термінології з новітньої повсякденної юридичної практики.
 
Знання юридичної номенклатури різних часів і народів дасть змогу побачити її еволюцію у розвитку, полегшить процес виявлення шляхів запозичень, взаємовпливів правових культур, сприятиме уникненню вживання застарілої термінології і збагаченню професійної мови модерною (сучасною), інтернаціональною (міжнародною) термінологією.
 
Величезна інформативність та політико-правова значимість трьох найважливіших історико-правових дисциплін, які дають знання основ більшості галузевих юридичних дисциплін, теорій, концепцій, доктрин, в яких порушуються проблеми виникнення, становлення і розвитку держави і права, визначають ту обставину, що ІДПЗК, ІДПУ та ІВДП, як правило, вивчаються на перших курсах юридичних вузів чи юридичних факультетів. Саме на перших курсах у студентів починають формуватися навички юридичного мислення, здібності самостійного аналізу правових текстів, пояснення суті і змісту їх правових принципів, інститутів, тлумачення правових норм, одним словом, ті найважливіші професійні якості, які необхідні кожному висококваліфікованому юристу. Саме на перших курсах студенти роблять перші «проби пера», готують перші виступи на студентських наукових конференціях, публікують свої перші замітки, повідомлення і статті юридичного змісту, авторам яких необхідний широкий запас професійної лексики, щоб уникати тавтологій, архаїзмів, повторів тощо.
 
Однак вивчення трьох базових історико-правових дисциплін ускладнене початком опанування колосальним державно-правовим понятійним апаратом, прийомами і способами систематизації правового матеріалу, його порівняльно-історичного аналізу. Успішне вивчення політико-юридичних та правових проблем з найдавніших часів до наших днів вимагає знання загальної історіографії як регіональної, країнознавчої, так і вузькопортретної: де, коли і ким у найбільш розвинутій формі були викладені ті чи інші політико-правові ідеї, сформульовані найбільш впливові концепції держави і права тощо. Окрім термінології історико-юридичного змісту, «Глосарій» містить також велику кількість матеріалів з теорії держави і права та конституційного права.
Характеристики
Издательство
ТОВ "ТВОРИ"
Год издания
2021
Количество страниц
976
ISBN
978-966-949-901-1
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
600
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог