Эксклюзив
Хит продаж

Дух та пристрасті адвоката

5.0 (6)
Артикул: 5525

Смотреть содержание

Автор
Якименко О.О.
Издательство
ТОВ "ТВОРИ"
Год издания
2023
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Дух - це моральна особистість адвоката, яка утверджена в законі та етичних правилах, виплекана та загартована прикладом багатьох поколінь адвокатів. Дух говорить про те, яким має бути адвокат, та слугує взірцем, щоб не розгубитися у професійних спокусах та не втратити своє суспільне... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
590 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (4)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Дух - це моральна особистість адвоката, яка утверджена в законі та етичних правилах, виплекана та загартована прикладом багатьох поколінь адвокатів. Дух говорить про те, яким має бути адвокат, та слугує взірцем, щоб не розгубитися у професійних спокусах та не втратити своє суспільне служіння. 

Пристрасті ж вказують на те, яким є в дійсності адвокат, його теперішній стан моральності, настільки він віддалений або наближений до свого взірця, настільки в ньому присутній внутрішній невпинний поступ до свого духу. Відсутність такого поступу - випадковість або «зла гра долі», коли назвався адвокатом, а стан душі далекий від цього. 

Водночас моральність адвоката не існує сама по собі, ії стан проявляється у відносинах з довірителем (клієнтом, підзахисним, підозрюваним, обвинуваченим, засудженим), кому адвокат покликаний надавати правову допомогу. 

Про це книга, яка допоможе уникнути багатьох моральних вивертів, як тим, хто пов’язав своє життя з адвокатством (або бажає ним стати), так і тим, хто звертається до адвоката за правовою допомогою.

Характеристики
Автор
Якименко О.О.
Издательство
ТОВ "ТВОРИ"
Тип издания
Практическое пособие
Иллюстрации
черно-белые
Год издания
2023
Количество страниц
264
ISBN
978-617-552-382-7
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
500
Отзывы
Дух та пристрасті адвоката
5.0 (6)
Дух та пристрасті адвоката

Издательство: ТОВ "ТВОРИ"

Количество страниц: 264

Переплет: твердый

Цінний досвід адвоката зібраний в одній книзі
25 августа 2023 12:23

Комментарий:

З захопленням читаю книгу, ще навіть не дочитав, але хочу залишити відгук уже зараз. Особливо ціную в книзі життєві історії про різні справи, взаємодію з клієнтами та колегами "по цеху", які просочені моральними висновками або, навпаки, лише наштовхують на те, про що варто замислитись адвокатам.

Олександр
Книга, прочитавши яку, задумається кожен адвокат..
22 августа 2023 14:12

Комментарий:

Книга, яка надасть адвокатам початківцям вірно йти на шляху адвокатської діяльності, а адвокатам з досвідом нагадає дійсні цінності професії "адвокат".

Юлія
В успіху адвоката є два крила
21 августа 2023 10:45

Комментарий:

Вічне Максима Рильського : «У щастя людського два рівних є крила:
Троянди й виноград, красиве і корисне» - ніби знайшло свій відголос в цій книзі : «В успіху адвоката є два крила: надати професійно та добросовісно правову допомогу і, при цьому, не нашкодити довірителю».
Виявляється адвокат не тільки може бути моральною особистістю, це його рятує в усіх вивертах професійного життя – «Коли адвокат діє за етичними правилами, вони його захищають. Коли ж адвокат діє поза цих правил, у нього захисту немає, він стає відкритим та вразливим. Адвокат стає беззахисним, а це найжалюгідніше, що може статися з ним».

Анатолій
Практичний довідник для адвоката
21 августа 2023 10:42

Комментарий:

Чесна книга про адвоката, але написана з глибоким розумінням сутності цієї професії, а тому є настільним практичним довідником як для адвоката, так і для усіх, хто хоче знати усю правду про нього.

Ірина
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог