Господарське право. Навчальний посібник

(0)
Артикул: 15371
Господарське право. Навчальний посібник

Смотреть содержание

Автор
Лебідь В.І., ещё 2
Издательство
КНТ
Год издания
2014
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У запропонованому навчальному посібнику на підставі аналізу норма- тивно-гіравових актів станом на 01.01.2012 р. висвітлюються основні теми та інститути господарського права - загальної частини (поняття господарського права, господарські правовідносини, господарське законодавство, суб'єкти... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У запропонованому навчальному посібнику на підставі аналізу норма- тивно-гіравових актів станом на 01.01.2012 р. висвітлюються основні теми та інститути господарського права - загальної частини (поняття господарського права, господарські правовідносини, господарське законодавство, суб'єкти господарських правовідносин, майнова основа господарювання, господарські зобов'язання, господарсько-правова відповідальність) та спеціальної частини (особливості правового регулювання певних видів господарських відносин: у сфері капітального будівництва, інноваційної, біржової діяльності, агентських відносин, комерційної концесії, зовнішньоекономічної діяльності, спеціальних режимів господарювання тощо).

Для студентів та аспірантів юридичних і економічних спеціальностей, юристів-практиків, підприємців, а також для всіх, хто є суб'єктом господа-рювання та застосовує у своїй діяльності норми господарського законодавства та/або цікавиться питаннями господарського права. 

Предисловие

За умов поступового переходу до ринкових відносин розширюється і вдосконалюється сфера правового регулювання суспільних відносин, пов’язаних із здійсненням господарської діяльності. У цьому зв’язку підвищуються вимоги до майбутніх фахівців з правознавства, які вимагають наявності ще ґрунтовніших знань господарського права та практичних навичок застосування правових норм при здійсненні суб’єктами господарювання господарської діяльності.

Запровадження в Україні законодавчо врегульованого на рівні кодексу механізму подання та використання державної допомоги у сфері розвитку господарських відносин сприяло стимулюванню на загальних засадах економічного розвитку менш розвинених чи пріоритетних галузей, регіонів, окремих суб’єктів господарювання, що зумовило підвищення загального добробуту та розвиток економіки держави загалом. Єдині підходи до подання державної допомоги покликані сприяти усуненню нерівності між суб’єктами господарювання та їх зарубіжними конкурентами, позбавити останніх можливості використовувати подання державної допомоги в України для ініціювання необґрунтованих антидемпінгових та інших захисних заходів, що безпідставно обмежують українських товаровиробників на світових ринках.

Отже, у новому Господарському кодексі України чітко відтворено уявлення про функції публічної влади у сфері створення, забезпечення функціонування і розвитку господарського комплексу країни виходячи з ідеї забезпечення прав людини на підприємництво і держави на здійснення господарської діяльності та узгодження інтересів особи і суспільства в будь-якому співтоваристві.

Актуальність запропонованого авторським колективом навчального посібника пов’язана з процесом кодифікації цивільного і господарського законодавства. Саме новий Господарський кодекс України істотно вплинув на правосвідомість як вчених-юристів, так і фахівців, які використовують його норми у правозастосовчій практиці. Саме на те, щоб зміна теоретичних стереотипів, які виникли у громадськості у зв’язку з виокремленням господарського законодавства в самостійну галузь права, відбувалась виразно й логічно, і спрямовано цей навчальний посібник.

Основна мета пропонованого навчального посібника - сформувати систему правових знань, основних інститутів господарського права на основі базових знань з правознавства, цивільного права та інших галузевих і міжгалузевих правових дисциплін.

Завдання навчального посібника - сформувати навички роботи з нормативними документами; уміння розв’язувати конкретні правові ситуації, що виникають у господарській діяльності, на основі національного та міжнародного законодавства; здатність реалізовувати право у різних сферах діяльності, усвідомлювати відповідальність при здійсненні юридично вагомих дій. Розкриття правових категорій та конструкцій господарського законодавства, сучасних проблем, основних тенденцій його розвитку і їх застосування становить основний напрямок навчального посібника.

Характеристики
Автор
Лебідь В.І., Можаровська Н.О., Нескороджена Л.Л.
Издательство
КНТ
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2014
Количество страниц
424
ISBN
978-966-373-733-1
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог