Господарське право України. Особлива (спеціальна) частина. Том 2

(0)
Артикул: 153848
Господарське право України. Особлива (спеціальна) частина. Том 2

Смотреть содержание

Автор
Апаров А.М., ещё 1
Издательство
Істина
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Всебічний розвиток економічної та правової систем нашої держави у своєму наслідку призвів до становлення господарського права України як однієї з базових правових галузей. У зв’язку з прийняттям Господарського кодексу України ця галузь набула всіх системоутворюючих ознак самостійної галузі... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Всебічний розвиток економічної та правової систем нашої держави у своєму наслідку призвів до становлення господарського права України як однієї з базових правових галузей. У зв’язку з прийняттям Господарського кодексу України ця галузь набула всіх системоутворюючих ознак самостійної галузі права, що при цьому має ознаки правової конструкції комплексного характеру.

У свою чергу, наслідком формування й невпинного процесу розвитку, а відтак - прогресу національної галузі господарського права, постав розвиток низки спеціальних господарсько-правових інститутів та механізмів, конструкції яких включають широкий арсенал правових інструментів регулювання господарських відносин, що виникають у ході організації та здійснення різних видів внутрішньонаціональної та зовнішньоекономічної господарської діяльності, в умовах спеціальних режимів господарювання та, крім того, у процесі виникнення, розвитку та припинення різних типів і видів господарських зобов’язальних і господарських договірних взаємозв’язків.

Докладне висвітлення правових аспектів окресленого контексту саме і є основною метою цього тому 2 навчального посібника - «Особлива (Спеціальна) частина господарського права України».

Дуже велика «мобільність» господарського законодавства і, як наслідок, цієї галузі юридичних думок і знань, не дозволяє оперативно напрацьовувати наукові підходи та концепції, однак, в цьому навчальному посібнику здійснена спроба максимально об’єктивно відобразити сучасний стан господарського права України.

Пропоноване видання - навчальний посібник «Господарське право України» у 2 томах - покликане допомогти студентам, науковцям та практичним працівникам у вивченні та розумінні господарського права як галузі права в цілому та його окремих правових конструкцій і механізмів зокрема.

Характеристики
Автор
Апаров А.М., Онищенко О.М.
Издательство
Істина
Год издания
2018
Количество страниц
448
ISBN
978-966-138-031-7
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
220х290 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог