Господарське право України. Загальна частина. Том 1

(0)
Артикул: 14630
Господарське право України. Загальна частина. Том 1

Смотреть содержание

Автор
Апаров А.М., ещё 1
Издательство
Істина
Год издания
2016
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Базовою галуззю у розвитку національної економіки стало господарське право України. З прийняттям Цивільного кодексу України ця комплексна галузь права набула усіх ознак самостійності. Дуже велика «мобільність» законодавства і, як наслідок, цієї галузі юридичних знань не дозволяє оперативно... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Базовою галуззю у розвитку національної економіки стало господарське право України. З прийняттям Цивільного кодексу України ця комплексна галузь права набула усіх ознак самостійності.

Дуже велика «мобільність» законодавства і, як наслідок, цієї галузі юридичних знань не дозволяє оперативно напрацьовувати наукові підходи та концепції. Однак в цьому навчальному посібнику здійснена спроба максимально об'єктивно відобразити сучасний стан господарського права України.

Дуже велика «мобільність» господарського законодавства і, як наслідок, цій галузі юридичних знань не дозволяє оперативно виробляти наукові підходи та концепції. Однак в цьому навчальному посібнику зроблена спроба максимально об'єктивно відобразити сучасний стан господарського права України.

Пропоноване видання - навчальний посібник «Господарське право України» - покликане допомогти студентам, науковим і практичним працівникам у вивченні і розумінні господарського права як галузі права взагалі і його категоріального апарату зокрема.

Предисловие

Із здобуттям Україною незалежності розпочався бурхливий розвиток національної економіки. Зміна ідеології, зміна світогляду людини створила можливості для перегляду теорій, концепцій та підходів в усіх сферах людської життєдіяльності. Зазначені зміни торкнулися і юридичних наук. Економічні процеси дедалі більше почали визначати суть норм права, почали примушувати їх спеціалізуватися залежно від виду економічної діяльності та потреб суспільства.

У зв’язку з переходом України до ринкової економіки почався швидкий розвиток юридичних наук та створення на їх базі нових галузей юридичних знань та навчальних дисциплін. До таких належать господарське, митне, бюджетне, екологічне, земельне, транспортне, церковне право, корпоративне, банківське, біржове право тощо.

Однак базовою галуззю у розвитку національної економіки стало господарське право України. З прийняттям Господарського кодексу України ця комплексна галузь права набула всіх ознак самостійності.

Дуже велика «мобільність» господарського законодавства і, як наслідок, цієї галузі юридичних знань, не дозволяє оперативно напрацьовувати наукові підходи та концепції, однак в цьому навчальному посібнику здійснена спроба максимально об’єктивно відобразити сучасний стан господарського права України.

Багатоманітність господарських економічних відносин обумовлює і потребу в підготовці висококваліфікованих фахівців-правознавців з фундаментальними знаннями господарського законодавства. З метою забезпечення підготовки таких фахівців автори підготували цей навчальний посібник. Навчальний посібник складатиметься з двох томів (частин): том перший - Загальна частина, том другий - Особлива частина.

Пропоноване видання - навчальний посібник «Господарське право України» - покликане допомогти студентам, науковцям та практичним працівникам у вивченні та розумінні господарського права як галузі права взагалі та його категоріального апарату зокрема.

Як і будь-які теорії, концепції, погляди, висновки, ідеї і поняття, що виникають в галузі наукового знання, ця праця може бути піддана критиці з боку окремих фахівців. Крім того, автори розуміють, що під час роботи над навчальним виданням важко уникнути недоліків, тому з вдячністю приймуть всі пов’язані з цим зауваження і рекомендації.

Характеристики
Автор
Апаров А.М., Онищенко О.М.
Издательство
Істина
Год издания
2016
Количество страниц
452
ISBN
978-966-138-020-1
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
220х290 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог