Новинка
Хит продаж

Документи у кримінальному провадженні (теорія, практика застосування, зразки)

(0)
Артикул: 4576

Смотреть содержание

Автор
Бабіков О.П., ещё 1
Издательство
Норма права
Год издания
2022
Переплет
мягкий, твердый

Все характеристики

Переплёт

Аннотация

У виданні досліджено теоретичні та практичні аспекти, пов’язані зі складанням та використанням документів, використанням електронних інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем у кримінальному провадженні з урахуванням змін, внесених у законодавство в зв’язку із введенням військового... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
750 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У виданні досліджено теоретичні та практичні аспекти, пов’язані зі складанням та використанням документів, використанням електронних інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем у кримінальному провадженні з урахуванням змін, внесених у законодавство в зв’язку із введенням військового стану. Наведено основні вимоги до документів та запропоновано зразки найбільш застосованих процесуальних документів, які складаються учасниками кримінального провадження. Для слідчих та адвокатів буде в нагоді перелік питань, що ставляться при призначенні експертиз. 

При підготовці посібника використано матеріали кримінальних проваджень, адвокатських досьє, судових справ, аналітичні та дослідні матеріали правоохоронних органів, судову практику. 

Посібник призначений для здобувачів вищої освіти, працівників правоохоронних органів, адвокатів, науковців та широкого кола осіб.

Предисловие

З часу прийняття у 2012 році нового Кримінального процесуального кодексу минуло вже понад десять років. Новим КПК, поряд з використанням звичайних паперових форм процесуальних документів, запроваджено використання учасниками кримінального провадження електронних документів, різноманітних інформаційних та телекомунікаційно-інформаційних систем. Переведення досудового розслідування та судового розгляду у digital-площину розглядається як найбільш дієвий засіб забезпечити рівноправність сторін та змагальність процесу.

Але, незважаючи на збільшення питомої ваги електронних документів, поширення застосування технічних засобів фіксації, загальні вимоги до складання ділових документів, напрацьовані десятиріччями, залишаються актуальними.

Унікальність представленого практичного посібника полягає у поєднанні двох основних аспектів: 1) дослідженні документів у кримінальному провадженні, що складаються в письмовій (документарній) формі та електронній формі, і з використанням програмних комплексів; 2) досліджуються документи, що складаються під час процесуальної діяльності різних учасників кримінального провадження. Саме такий підхід надає можливість всебічного дослідження документів у кримінальному провадженні, їх основних рис, вимог до складання, порядку та умов застосування.

Запропоновані зразки документів розроблені з урахуванням правових позицій та правових позицій Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду, методичних рекомендацій правоохоронних органів, практики ЄСПЛ.

Характеристики
Автор
Бабіков О.П., Бабікова О.С.
Издательство
Норма права
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2022
Количество страниц
374
ISBN
978-617-7850-48-8
Переплет
мягкий, твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог