Інститут інтерпретації (ius interpretatio = law of interpretation): методологічні засади цивілістичної теорії у 2-х томах

(0)
Артикул: 153377
Інститут інтерпретації (ius interpretatio = law of interpretation): методологічні засади цивілістичної теорії у 2-х томах

Смотреть содержание

Автор
Гайдулін О.О.
Год издания
2020
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографію присвячено з’ясуванню системи методів, які мають бути покладені в підгрунтя розробки нової цивілістичної теорії інтерпретації. Передбачається, що така теорія стане ідейною основою європеїзації приватного права через гармонізацію національних інститутів тлумачення права.... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографію присвячено з’ясуванню системи методів, які мають бути покладені в підгрунтя розробки нової цивілістичної теорії інтерпретації. Передбачається, що така теорія стане ідейною основою європеїзації приватного права через гармонізацію національних інститутів тлумачення права.

Відповідно до концепції, викладеної в монографії, система загальних методів будується на триєдиній філософській основі: філософській герменевтиці, філософії здорового глузду та постмодерністському вченні європейського правового інгерпретивізму. 

Спеціальна методологія представлена як системна єдність: догматичного методу цивілістики, компаративно-цивілістичного методу та парадигмально-герменевтичного методу, що оперує трьома основними прийомами: парадигмальної реконструкції, дискреції та моделювання (конструювання).

 Серед прикладних методів як найбільш продуктивні репрезентуються: логіко-лінгвістичний та соціологічні методи змістовного вивчення документів і контент-аналізу. 

Результати апробації цієї методології під час розробки цивілістичної концепції інституту інтерпретації (тлумачення) в європейському контрактному правівикладені в окремому розділі.

Робота адресується не лише цивілістам, а й тим академічним правознавцям та юристам-ирактикам, у сфері професійних інтересів яких знаходяться проблеми загальної теорії та методології права, а також праксеологічні питання ефективності правового тлумачення в контексті європеїзації приватного права України.

Характеристики
Автор
Гайдулін О.О.
Год издания
2020
Количество страниц
997
ISBN
978-966-8398-67-4
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог