Black Friday

Історія вчень про право і державу. Хрестоматія

(0)
Артикул: 14321
Історія вчень про право і державу. Хрестоматія

Смотреть содержание

Автор
Демиденко Г.Г.
Издательство
Право
Год издания
2014
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Видання містить короткі конспекти першоджерел з курсу «Історія вчень про державу і право» творів мислителів минулого. Хрестоматію складено відповідно до програми навчальної дисципліни. Її матеріали можуть бути використані також при вивченні курсів «Теорія держави і права», «Філософія права»,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Видання містить короткі конспекти першоджерел з курсу «Історія вчень про державу і право» творів мислителів минулого. Хрестоматію складено відповідно до програми навчальної дисципліни. Її матеріали можуть бути використані також при вивченні курсів «Теорія держави і права», «Філософія права», «Політологія».

Пропонована хрестоматія адресується тим, хто вивчає історію всесвітньої й вітчизняної політико-правової думки, широкому колу читачі

Предисловие

Нелегкий процес розбудови в Україні незалежної, демократичної, соціальної, правової держави настійно потребує утвердження в нашому суспільстві справедливості, правової і матеріальної захищеності особи, підвищення взаємної відповідальності особистості і держави, подолання політичної відчуженості, удосконалення законодавства і правової системи в цілому. Важливою передумовою на шляху до правової держави є підвищення теоретичної й професійної підготовки майбутніх правознавців, політологів і управлінців, правової культури народу. І в цьому неоціненну допомогу майбутньому фахівцеві-правознавцю, працівникові правоохоронних органів, юрисконсульту, політичному діячеві, законодавцю, державному службовцю чи юристу приватної фірми або пересічному громадянину України може надати величезна спадщина класичної політико-правової думки, праці теоретиків права і держави, визначних мислителів минулого.

У всесвітній і вітчизняній історії вчень про право і державу сконцентровано узагальнений і теоретично осмислений величезний політико-правовий досвід минулих поколінь. Але це не лише історія політико-правових знань, а й випробувані досвідом висновки й уроки вирішення гострих соціальних і політичних проблем, втілення загальнолюдських цінностей, вічних істин та ідей. Цей пізнавальний досвід особливо необхідний нам сьогодні.

Твори мислителів минулого у своїй значній частині збереглись у раритетних виданнях, малодоступних для студентів і широкого кола читачів, у скороченому вигляді - в антологіях. У той же час найкращий підручник чи навчальний посібник не зможуть замінити знайомства й самостійного вивчення першоджерел, хай навіть і не в повному обсязі.

Пропонована хрестоматія містить конспект найважливіших джерел з всесвітньої й вітчизняної історії вчень про право і державу.

Видання призначається для самостійної роботи студентів юридичних вузів і факультетів при вивченні навчального матеріалу, підготовці до іспитів і семінарських занять, курсових робіт з історії вчень про право і державу, теорії держави і права, філософії права, політології. Для полегшення самостійної роботи з джерелами хрестоматія містить іменний покажчик до них. Тексти творів подаються у сучасній орфографії мовою виданих оригіналів. Для полегшення студентам роботи з найбільш складними за змістом і стилем викладу творами укладачем виділено провідні ідеї і положення, що мають принципове значення для курсу.

Це - шосте видання хрестоматії, яке суттєво відрізняється від попередніх. Воно доповнено новими джерелами політико-правової класики, внесено скорочення, уточнення у конспекти раніш використаних творів, враховано побажання фахівців і студентів. Структура хрестоматії, тематика її розділів і зміст складені відповідно до програми курсу «Історія вчень про державу і право», змісту підручника «Історія вчень про державу і право» за редакцією професорів Г. Г. Демиденка та О. В. Петришина.

Характеристики
Автор
Демиденко Г.Г.
Издательство
Право
Тип издания
Хрестоматия
Год издания
2014
Количество страниц
928
ISBN
978-966-846-749-3
Переплет
твердый
Язык
русский
Формат
130х200 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог