Конституційне право України. Посібник для підготовки до іспитів

(0)
Артикул: 15385
Конституційне право України. Посібник для підготовки до іспитів

Смотреть содержание

Автор
Барабаш Ю.Г., ещё 2
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У посібнику висвітлено основні питання, які виносяться на іспит із курсу «Конституційне право України» для студентів бакалаврату юридичних закладів вищої освіти. Ураховано новітнє законодавство (станом на 26 квітня 2019 р.), практику Конституційного Суду України на вказаний період, а також... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У посібнику висвітлено основні питання, які виносяться на іспит із курсу «Конституційне право України» для студентів бакалаврату юридичних закладів вищої освіти. Ураховано новітнє законодавство (станом на 26 квітня 2019 р.), практику Конституційного Суду України на вказаний період, а також практику Європейського суду з прав людини.

Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних закладів вищої освіти,усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Предисловие

Конституційне право України є однією із фундаментальних дисциплін, які входять як обов’язковий елемент до навчального плану студентів бакалаврату юридичних вищих закладів освіти. Сьогодні ця галузь права охоплює значну кількість джерел, які регламентують найбільш важливі суспільні відносини. Головним із них є Конституція, що містить цілу низку фундаментальних принципів та цінностей, на яких базуються не тільки діяльність вищих органів державної влади, а й передусім статус особи в державі, взаємовідносини держави з інститутами громадянського суспільства.

Розумінню сутності конституційних цінностей та принципів сприяє діяльність Конституційного Суду України. Після запровадження в Україні інституту конституційної скарги істотно зросла вага знань з конституційного права України. Усе це зумовлює необхідність вивчення значного за обсягом матеріалу. Йдеться як про нормативні джерела, так і про навчальні, монографічні та довідкові роботи, в яких висвітлюються конституційно-правова теорія, доктринальне підґрунтя сучасного конституціоналізму, практика застосування конституційних приписів.

Виключно за умов засвоєння основних конституційних доктрин, нормативних актів, правотлумачної діяльності органу конституційної юрисдикції, практики застосування положень Основного Закону можна говорити про усвідомлення конституційно-правової матерії. Цьому сприяють відвідування лекцій із конспектуванням матеріалу, що подається на лекціях, активна робота на практичних (семінарських)заняттях, підготовка та захист курсового проекту (наукової доповіді), опрацювання рекомендованої навчальної та наукової літератури, аналіз нормативних актів, рішень та висновків Конституційного Суду України, практики Європейського суду з прав людини.

Авторський колектив цього посібника ставив собі за мету полегшити підготовку до іспиту як форми підсумкової атестації з навчальної дисципліни. При цьому в посібнику подається лише мінімально необхідний матеріал.

Характеристики
Автор
Барабаш Ю.Г., Слінько Т.М., Летнянчин Л.І.
Издательство
Право
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2019
Количество страниц
388
ISBN
978-966-937-699-2
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог