Black Friday

Криміналістика в тестах. Навчальний посібник

(0)
Артикул: 153247
Криміналістика в тестах. Навчальний посібник

Смотреть содержание

Автор
Галаган В.І., ещё 1
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник сприятиме поглибленню та закріпленню теоретичних знань, практичних умінь і навичок, допоможе перевірити рівень засвоєння освітнього матеріалу. Тести, що містяться в навчальному посібнику, охоплюють тематику всіх розділів криміналістики (вступ у криміналістику, криміналістична... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
210 грн.168 грн.
-20%Выгода 42 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник сприятиме поглибленню та закріпленню теоретичних знань, практичних умінь і навичок, допоможе перевірити рівень засвоєння освітнього матеріалу. Тести, що містяться в навчальному посібнику, охоплюють тематику всіх розділів криміналістики (вступ у криміналістику, криміналістична техніка, криміналістична тактика й методика розслідування окремих видів злочинів). 

Запропоновано типовий перелік екзаменаційних питань з криміналістики, надано список рекомендованої літератури, укладено термінологічний словник. 

Видання призначене для здобувачів вищої освіти, а також науково- педагогічних працівників і науковців

Предисловие

1. Криміналістика – це наука, яка на підставі наукових досліджень і розробок пропонує науково обґрунтовані та перевірені практикою засоби, прийоми й методи розслідування злочинів та судового розгляду матеріалів кримінальних проваджень.

Криміналістика допомагає встановити достовірні дані, проникнути в невідоме, таємне. У повсякденному житті криміналістику пов’язують з детективними історіями Агати Крісті й Артура Конан Дойля про досвідчених слідчих, славетних експертів, однак сутність криміналістики не зводиться до поверхневого рівня детективного жанру.

Навчальні плани закладів вищої освіти передбачають вивчення дисципліни «Криміналістика». Оволодіння криміналістичними знаннями охоплює не лише засвоєння теоретичних положень цієї науки, а й відпрацювання практичних умінь і навичок застосування сучасних технікокриміналістичних засобів, прийомів і методів виявлення, фіксації, вилучення слідів та інших предметів, що можуть набути статусу речових доказів у кримінальному провадженні.

Педагогічна практика засвідчує, що найефективнішому засвоєнню саме теоретичних положень криміналістики, які висвітлено в програмі курсу, сприяє самостійна перевірка здобувачами власного рівня знань.

2. Криміналістика в тестах – це самостійна навчально-наукова робота з окремих тем криміналістики, здійснювана здобувачами вищої освіти під час підготовки до іспиту. Нині більшість закладів вищої освіти надає перевагу тестовому контролю знань. Під час складання тестів здобувачі можуть не лише перевірити власний рівень знань з криміналістики, а й отримати нові знання шляхом самоконтролю.

3. Перед тим як розпочати виконання тестів, здобувачу необхідно уважно ознайомитися з методичними вказівками та рекомендованою літературою. Крім перелічених джерел, доцільно використовувати найновіші накази, рекомендації МВС України та Національної поліції України з окремих аналізованих питань.

Здобувачу для якісного виконання тестів слід опрацювати монографії (щонайменше 1–2), підручники (2–3), навчальні та навчальнопрактичні посібники (не менше ніж 3), статті у всеукраїнських юридичних виданнях («Право України», «Вісник Верховного Суду України», «Вісник прокуратури», «Юридична Україна», «Науковий вісник НАВС» (не менше ніж 5). Пріоритет слід надавати джерелам, що вийшли друком упродовж останніх років.

4. Під час організації самостійної роботи перед здобувачами вищої освіти викладач формулює завдання, пов’язані з необхідністю засвоєння освітнього матеріалу без безпосередньої його участі. Залежно від задуму він визначає час виконання самостійної роботи в процесі навчальних занять, узгоджує її з іншими видами освітньої діяльності, пропонує конкретні завдання, проводить інструктаж щодо їх виконання, з’ясовує повноту, глибину й обсяг обов’язкового виконання завдань, здійснює допоміжні заходи (консультації, спостереження, співбесіди) з опосередкованого управління діяльністю здобувачів і діагностування якості самостійної роботи.

Характеристики
Автор
Галаган В.І., Удовенко Ж.В.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Количество страниц
190
ISBN
978-611-01-1655-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог