Le français pour les juristes: навчальний посібник з французької мови для студентів юристів

(0)
Артикул: 15121
Le français pour les juristes: навчальний посібник з французької мови для студентів юристів

Смотреть содержание

Автор
Чурсіна Л.В., ещё 1
Издательство
Право
Год издания
2012
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник призначений для студентів юридичних факультетів, що вивчають французьку мову в рамках бакалаврату, і спрямований на розвиток умінь і навичок усного і писемного професійного спілкування майбутніх юристів. Структура посібника відповідає тематиці основних правничих дисциплін,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник призначений для студентів юридичних факультетів, що вивчають французьку мову в рамках бакалаврату, і спрямований на розвиток умінь і навичок усного і писемного професійного спілкування майбутніх юристів. Структура посібника відповідає тематиці основних правничих дисциплін, які включені до фахової підготовки спеціалістів у галузі права. При укладанні навчального посібника використовувалися оригінальні матеріали з французькомовних джерел.

Для студентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних юридичних закладів освіти.

Предисловие


Навчальний посібник «LE FRANÇAIS POUR LES JURISTES» призначений для студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів, що вивчають французьку мову у професійно зорієнтованому контексті. Він укладений з метою формування у студентів професійно-комунікативних, мовленнєвих та соціо-культурних компетенцій, а також спрямований на розвиток навичок самостійної роботи з французькомовною літературою та документами за фахом. У посібнику поставлено за мету навчити студентів читати, розуміти прочитане і перекладати літературу за фахом, сприяти розвитку загальних навичок спілкування, розвитку вирішення професійних проблем, а також оволодінню необхідними навичками професійного письмового спілкування.

Навчальний посібник побудований на автентичному матеріалі, що відповідає тематиці основних правничих дисциплін, включених до фахової підготовки спеціалістів у галузі права. Матеріал дібрано таким чином, щоб мати можливість днти в межах відповідної іншомовної компетенції студентів зіставлення національної системи права з французькою і європейською системами права, спираючись при цьому на вже здобуті ними знання з інших дисциплін, що вивчаються. Цей посібник відповідає цілям, викладеним у Загальноєвропейських Рекомендаціям з мовної освіти, та кваліфікаційним стандартам України. Рівень В-2 згідно Задзльноєвропейськими Рекомендаціями є стандартом для ступеня бакалавра. Він передбачає, що студент може розуміти основні ідеї французькомовного тексту за фахом, досить вільно спілкуватися з носіями мови, висловлювати власну думку межах певних професійних тем.

Структура посібника складається з 8 частин, організованих за модульним принципом: Partie І. LES CADRES DE LA VIE JURIDIQUE DANS LA SOCIÉTÉ; Partie II. L LES BRANCHES DU DROIT ET LES ACTEURS DE LA JUSTICE; Partie III. LE JtOIT ÉTATIQUE; Partie IV. LE DROIT ADMINISTRATIF; Partie V. LA JUSTICE; Гв- е VI. LE DROIT PÉNAL ET LE PROCÈS PÉNAL. Partie VIL LE DROIT CIVIL ET LE PROCÈS CIVIL; Partie VIII. LE DROIT INTERNATIONAL ET LE DROIT EL ROPEEN. Перші чотири частини мають по три розділи (Unités), 5, 6, 7 і 8 частини - по п'ять. Розділи, у свою чергу, поділяються на два підрозділи (Section 1, Section 2).

Кожен розділ має таку структуру:
 
1. Передтекстові вправи на корекцію рівня сформованості іншомовної компетенції (фонетичних, лексико-граматичних); основні слова (терміни) та словосполучення до теми модуля.
 
2. Вправи щодо перевірки розуміння змісту тексту, які сприяють також формуванню мовленнєвих навичок і вмінь.
 
3. Лексичні вправи на закріплення лексики модуля.
 
4. Граматичні вправи, які побудовані на базі тематичної юридичної лексики і поєднують граматичну тему з новою лексикою.
 
5. Творчі завдання, спрямовані на розвиток мовленнєвих навичок і в межах тематики модуля.
 
6. Текст містить базовий вокабулярій юридичних термінів, що підлягють активному засвоєнню.
 
II. Підрозділ 2:
 
1. Передтекстові вправи спрямовані на формування вмінь читання спеціальних текстів за фахом: робота зі словником, визначення ключових слів за дефініціями, добір синонімів, антонімів, складання розгорнутого плану тексту, пошук відповідей: на поставлені проблемні запитання.
 
2. Текст на розвиток навичок і вмінь переглядового та пошукового читання
 
3. Післятекстові вправи спрямовані на розвиток навичок і вмінь монологічного і діалогічного аргументованого мовлення, усних презентацій на задану тему, анотування, реферування, написання есе у ході творчого опрацювання (в ; письмовій формі) змістовної інформації тексту.
 
4. Текст на прослуховування і на заповнення пропусків словами і виразами, що входять до активної лексики тематичного модуля.
 
До кожного навчального тексту додається словник термінів і зворотів
 
 
Розподіл викладання матеріалу:
 
Чурсіна Л. В., доцент, кандидат філологічних наук - частини I-V; часті (Unités 1,2, 5); частина VII.
 
Осмоловська О. Ю., викладач, кандидат філологічних наук - части (Unités 3-4); частина VIII.
Характеристики
Автор
Чурсіна Л.В., Осмоловська О.Ю.
Издательство
Право
Тип издания
Научное издание
Год издания
2012
Количество страниц
568
ISBN
978-966-458-408-8
Переплет
мягкий
Язык
французкий
Вес
0.8 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог