Майно і майнові права подружжя. Актуальне законодавство та судова практика

(0)
Артикул: 153650
Майно і майнові права подружжя. Актуальне законодавство та судова практика

Смотреть содержание

Автор
Пєтков С.В., ещё 3
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру. Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
420 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру.

Предисловие

За приписами чинного законодавства України під майновими правовідносинами у сімейному праві вважаються врегульовані нормами відповідного права відносини між суб’єктами права, в яких об’єктом є будь-які майнові блага (речі індивідуального користування, премії, нагороди, майно, набуте під час перебування у шлюбі, грошові утримання тощо).

Зазначені відносини, що виникають між подружжям під час шлюбу або у разі його розірвання, визначаються перш за все нормами Сімейного кодексу України. У разі вирішення спорів майнового характеру сторони часто захищають свої права в суді, тому судова практика із вказаних питань має важливе практичне заначення.

Також слід мати на увазі, що шлюбні майнові відносини за певних обставин регулюються не тільки вказаними нормами права, але й на договірних засадах. Тому питання статусу шлюбного договору має самостійне значення і окремо визначені особливості. Також існують інші види подружніх договрів, які стосуються майна і майнових прав.

Значний практичний інтерес мають майнові правовідносини між особами, які проживають однією сім’єю, але без укладання офіційного шлюбу. Використання поняття «цивільний шлюб» при цьому не вживаємо навмісно, оскільки термін цей явно невдалий і не може бути застосований (на наш погляд) у цілях правового визначення та практичного пояснення.

Також розберемо, як впливає на правовий статус майна подружжя процедура державної реєстрації майна на одного з подружжя, особливості майнових прав на об’єкт незавершеного будівництва, особливості майнових прав подружжя в сфері корпоративних прав.

Ці та інші питання щодо майнових відносин подружжя, а також актуальну судову практику і правові позиції Верховного Суду з вказаних питань пропонуємо у нашому посібнику. Видання буде актуальним для практикуючих правників у сфері сімейного права, студентів та викладачів юридичних факультетів, суддів, нотаріусів, державних та приватних виконавців, службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених читачів.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Дрозд О.Ю., Дрозд В.Г.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2021
Количество страниц
306
ISBN
978-611-01-2079-1
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог