Майно і майнові права подружжя. Актуальне законодавство та судова практика

(0)
Артикул: 153650
Майно і майнові права подружжя. Актуальне законодавство та судова практика

Переглянути зміст

Автор
Пєтков С.В., ще 3
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2021
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру. Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
420 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру.

Передмова

За приписами чинного законодавства України під майновими правовідносинами у сімейному праві вважаються врегульовані нормами відповідного права відносини між суб’єктами права, в яких об’єктом є будь-які майнові блага (речі індивідуального користування, премії, нагороди, майно, набуте під час перебування у шлюбі, грошові утримання тощо).

Зазначені відносини, що виникають між подружжям під час шлюбу або у разі його розірвання, визначаються перш за все нормами Сімейного кодексу України. У разі вирішення спорів майнового характеру сторони часто захищають свої права в суді, тому судова практика із вказаних питань має важливе практичне заначення.

Також слід мати на увазі, що шлюбні майнові відносини за певних обставин регулюються не тільки вказаними нормами права, але й на договірних засадах. Тому питання статусу шлюбного договору має самостійне значення і окремо визначені особливості. Також існують інші види подружніх договрів, які стосуються майна і майнових прав.

Значний практичний інтерес мають майнові правовідносини між особами, які проживають однією сім’єю, але без укладання офіційного шлюбу. Використання поняття «цивільний шлюб» при цьому не вживаємо навмісно, оскільки термін цей явно невдалий і не може бути застосований (на наш погляд) у цілях правового визначення та практичного пояснення.

Також розберемо, як впливає на правовий статус майна подружжя процедура державної реєстрації майна на одного з подружжя, особливості майнових прав на об’єкт незавершеного будівництва, особливості майнових прав подружжя в сфері корпоративних прав.

Ці та інші питання щодо майнових відносин подружжя, а також актуальну судову практику і правові позиції Верховного Суду з вказаних питань пропонуємо у нашому посібнику. Видання буде актуальним для практикуючих правників у сфері сімейного права, студентів та викладачів юридичних факультетів, суддів, нотаріусів, державних та приватних виконавців, службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених читачів.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Дрозд О.Ю., Дрозд В.Г.
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2021
Кількість сторінок
306
ISBN
978-611-01-2079-1
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
1 кг
Формат
170х240 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог