Міжнародне право. Екзаменаційний довідник

(0)
Артикул: 153878
Міжнародне право. Екзаменаційний довідник

Смотреть содержание

Автор
Чайковський Ю.В., ещё 2
Издательство
Фенікс
Год издания
2010
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Видання є навчально-методичним посібником з дисципліни «Міжнародне право» і допоможе студентам систематизувати знання з пройденого курсу на етапі підготовки до заліку або екзамену. Обрана авторами форма викладення матеріалу дозволить студентам використовувати представлений матеріал під час... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Видання є навчально-методичним посібником з дисципліни «Міжнародне право» і допоможе студентам систематизувати знання з пройденого курсу на етапі підготовки до заліку або екзамену.

Обрана авторами форма викладення матеріалу дозволить студентам використовувати представлений матеріал під час вивчення таких дисциплін, як міжнародне право, дипломатичне та консульське право, міжнародне гуманітарне право, право міжнародних договорів, право міжнародних організацій.

Предисловие

Міжнародне право є одним з основних предметів, які вивчаються у вищих юридичних навчальних закладах. Історія міжнародних відносин свідчить, що держави тільки тоді можуть забезпечити свою безпеку та сталий розвиток, коли вони будують свої взаємини на загальновизнаних принципах і нормах міжнародного права. У наші дні міжнародно-правове регулювання охоплює все нові сфери міждержавного спілкування, включаючи і ті, які раніше регулювалися виключно національним правом.

Міжнародне право є необхідним інструментом управління суперечливим і водночас єдиним світом в епоху глобалізації. Недарма останнє десятиліття XX ст. було проголошено ООН десятиліттям міжнародного права. Однією з цілей десятиліття міжнародного права ООН було й заохочення його дослідження. У Декларації тисячоліття, затвердженої резолюцією ГА ООН 8 вересня 2000 р., народи відзначили, що міжнародне право має піднятися на новий, більш високий рівень, держави повинні використовувати на благо народів той величезний позитивний потенціал, який накопичувався століттями в міжнародному праві. Тому вивчення міжнародного права стає все більш важливим елементом підготовки фахівців в галузі юриспруденції.

Значення міжнародного права в загальній системі підготовки юристів визначається й тим, що норми міжнародного права знаходять все більш широке застосування в національних правових системах. Вони активно застосовуються у діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та судів різного рівня. Знання норм міжнародного права, вміння тлумачити їх і застосовувати в поєднанні з нормами внутрішнього права є неодмінною умовою ефективної роботи сучасного правника, який повинен мати уявлення про міжнародне право як цілісну систему, автономну і відмінну від системи внутрішньодержавного права. Отримані в процесі вивчення міжнародного права знання стануть у нагоді тим, хто планує або вже працює у внутрішніх органах держави, тим, хто пов’язаний з органами зовнішніх зносин, а також з комерційними структурами, діяльність яких має міжнародний характер.

Представлений до вашої уваги навчально-методичний посібник з міжнародного права є результатом багаторічного досвіду викладання дісциплін міжнародно-правового циклу і має за мету допомогти в оволодінні теоретичними положеннями науки міжнародного права, діючими нормами міжнародного права, їх призначенням і порядком застосування.

Посібник призначений для студентів, аспірантів і всіх, кому цікаво поглибитися у міжнародно-правову тематику. Він є корисним для систематизації знань в сфері міжнародного права, сприяє перевірці знань, отриманих під час вивчення цієї дисципліни, а також повторенню матеріалу перед екзаменом. Дане видання не охоплює усього різноманіття галузей міжнародного права. В ньому висвітлюються лише основні, обов’язкові для вивчення за затвердженими програмами теми міжнародного права.

Висловлюємо надію, що викладений у посібнику матеріал буде і сприяти поглибленню та систематизації знань з міжнародного права, а також успішному складанню іспиту з цього предмету.

Характеристики
Автор
Чайковський Ю.В., Трояновський О.В., Якубовська Н.О.
Издательство
Фенікс
Год издания
2010
Количество страниц
246
ISBN
978-966-438-327-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
700
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог