Вирішення територіальних спорів Міжнародним Судом ООН: теорія і практика

(0)
Артикул: 15372
Вирішення територіальних спорів Міжнародним Судом ООН: теорія і практика

Смотреть содержание

Автор
Конопенко В.П.
Издательство
Фенікс
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії аналізується практика Міжнародного Суду ООН з територіальних спорів, розглянута концепція судового прецеденту на різних історичних етапах розвитку права. Книга розрахована на практикуючих юристів, які захищають державні інтереси в міжнародних судових закладах, зокрема, у... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
650 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії аналізується практика Міжнародного Суду ООН з територіальних спорів, розглянута концепція судового прецеденту на різних історичних етапах розвитку права.

Книга розрахована на практикуючих юристів, які захищають державні інтереси в міжнародних судових закладах, зокрема, у Міжнародному Суді ООН. А також для студентів та викладачів юридичних вузів, вчених-юристів, суддів та усіх тих, хто цікавиться сучасними тенденціями розвитку права.

Предисловие

Територіальні питання завжди були одними з найгостріших і найскладніших у міжнародному праві, оскільки територія - це не лише простір, а необхідний атрибут держави, матеріальна основа життєдіяльності народу, що її населяє. Протягом усієї історії людської цивілізації виникали конфлікти і спалахували війни за володіння тією або іншою територією. Делімітація території та морських просторів у міжнародному праві належить до найскладніших проблем, що стосуються важливих економічних, політичних, оборонних та інших інтересів держав і через що часто викликають спори.

Сутність та значення делімітації морських просторів полягає в тому, що за її допомогою встановлюються межі поширення територіального суверенітету держави та її просторової юрисдикції. На розвиток принципів і норм морської делімітації суттєво вплинула практика Міжнародного Суду ООН. До того ж статистика свідчить про збільшення частки розгляду територіальних суперечок в практиці Міжнародного Суду: якщо від 1948 р. до 1991 р. серед рішень по суті справи на підсумкові акти Суду з вирішення територіальних суперечок припадало 27%, то від 1997 р. до 2002 р. вже 57%.

Актуальність теми монографії обумовлена потребами сучасної політико-правової теорії та практики, необхідністю формування ефективної системи захисту територіальної цілісності держави, оптимізації судової практики та діяльності державних закладів, що здійснюють представництво України в міжнародних судових інституціях.

Географічне становище узбережжя України у Чорному морі обумовлює важливість установлення спільних державних морських кордонів (делімітації територіального моря) між Україною і Росією та Україною і Румунією. У зв'язку з цим постає проблема розмежування відповідних морських просторів, не говорячи вже про Кримську кризу, вирішення якої потребує значних зусиль науковців, юристів, політиків та дипломатів.

Мета і завдання дослідження. Головною метою даної роботи є наукова розробка теорії правового захисту інтересів держави в міжнародних судових установах, зокрема, у Міжнародному Суді ООН із територіальних питань.

Характеристики
Автор
Конопенко В.П.
Издательство
Фенікс
Тип издания
Монография
Год издания
2018
Количество страниц
438
ISBN
978-966-928-273-6
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог