Міжнародне приватне право. Підручник

(0)
Артикул: 13847
Міжнародне приватне право. Підручник

Смотреть содержание

Автор
Фединяк Г.С., ещё 1
Издательство
Алерта
Год издания
2017
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Підручник охоплює всі традиційні теми курсу «Міжнародне приватне право». Деякі теми, зважаючи на їх особливу витребуваність, подано розширено. Йдеться, зокрема, про розділи, присвячені правовому регулюванню трудових і спадкових відносин з іноземним елементом. Звернено увагу на нові для... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Підручник охоплює всі традиційні теми курсу «Міжнародне приватне право». Деякі теми, зважаючи на їх особливу витребуваність, подано розширено. Йдеться, зокрема, про розділи, присвячені правовому регулюванню трудових і спадкових відносин з іноземним елементом. Звернено увагу на нові для міжнародного приватного права України питання правового статусу біженців та осіб, які потребують додаткового чи тимчасового захисту.

Стосовно юридичних осіб крім традиційних питань розглянуто питання про перенесення юридичної особи. Увага читача звернена на окремі актуальні зобов’язання: договори міжнародної купівлі-продажу товарів, концесії, комерційної концесії, розподілу продукції, міжнародного туризму.

Матеріал підручника викладено на основі аналізу наукових джерел, законодавства й правозастосувальної практики України та інших держав станом на 1 липня 2017 р. Підручник містить тести з курсу «Міжнародне приватне право».

Для студентів юридичних факультетів і факультетів міжнародних відносин, аспірантів, викладачів, практичних працівників у сфері юриспруденції. 

Предисловие

Міжнародне приватне право багатьох держав відіграє важливе значення у регулюванні приватноправових відносин з іноземним елементом. Не є винятком міжнародне приватне право України.

Цей підручник покликаний допомогти оволодіти складною навчальною цивілістичною дисципліною «Міжнародне приватне право». Ця книга охоплює всі традиційні теми навчального курсу. Крім того, увага читача зосереджена на окремих актуальних для громадян та юридичних осіб України зобов’язаннях: договорах міжнародної купівлі-продажу товарів, концесії, комерційної концесії, розподілу продукції, міжнародного туризму.

Звернено увагу на правовий статус біженців та осіб, які потребують додаткового чи тимчасового захисту. Матеріал цього навчального видання супроводжується численними прикладами з правозастосувальної практики. Вони допоможуть глибше зрозуміти процес застосування норм міжнародного приватного права.

Підручник викладений на основі законодавства України й іноземних держав, а також з врахуванням праць видатних вітчизняних та іноземних вчених.

Характеристики
Автор
Фединяк Г.С., Фединяк Л.С.
Издательство
Алерта
Тип издания
Учебник
Год издания
2017
Количество страниц
504
ISBN
978-617-566-433-9
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог