Міжнародне торгове право у схемах, таблицях і визначеннях

(0)
Артикул: 153410
Міжнародне торгове право у схемах, таблицях і визначеннях

Смотреть содержание

Автор
Мирошниченко В.О.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчальному посібнику «Міжнародне торгове право у схемах, таблицях і визначеннях» у доступній формі розкриваються питання загальних положень, джерел, принципів, суб’єктів та об’єктів міжнародного торгового права, права Світової організації торгівлі та інших міжнародних торгових організацій, а... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
240 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчальному посібнику «Міжнародне торгове право у схемах, таблицях і визначеннях» у доступній формі розкриваються питання загальних положень, джерел, принципів, суб’єктів та об’єктів міжнародного торгового права, права Світової організації торгівлі та інших міжнародних торгових організацій, а також правового регулювання торговельних відносин між Україною та Європейським Союзом. 

Навчальне видання підготовлене на основі міжнародних договорів з питань публічно-правових та приватно-правових торговельних відносин, вітчизняного національного законодавства, нормативно-правових актів і судової практики деяких іноземних держав. 

Для здобувачів освіти юридичних факультетів, що вивчають міжнародне торгове право; для викладачів, що спеціалізуються на викладанні міжнародного права та міжнародної економіки; для юристів-практиків та всіх хто цікавиться проблемами міжнародного торгового права.

Предисловие

Міжнародне право – це особливий феномен сучасності, що є системою юридичних принципів і норм, які регулюють відносини між державами й іншими учасниками міжнародних відносин у політичній, економічній, культурній та інших сферах. Однією з галузей міжнародного права, що сьогодні найдинамічніше розвивається є міжнародне торгове право. Значення цієї міжнародної галузі права зростає у всьому світі у зв’язку з процесами глобалізації, економічної інтеграції, розвитком електронної торгівлі та світової транспортної інфраструктури.

Міжнародне торгове право доволі складна для розуміння навчальна юридична дисципліна. Це зумовлено тим, що наука міжнародного торгового права є комплексною галуззю і для успішного вивчення якої необхідні глибокі знання та фахові компетентності з теорії держави і права, міжнародного приватного та публічного права, національного цивільного, господарського, підприємницького, трудового, авторського, фінансового, цивільно-процесуального та інших галузей права. Також міжнародне торгове право тісно пов’язане з торговим правом зарубіжних країн.Враховуючи це все, ми обрали для викладу такого непростого і об’ємного навчального курсу доволі доступну схематичну форму викладу. Таблиці, визначення основних термінів та схеми дозволяють стисло і максимально зрозуміло пояснити головну суть міжнародних торгових правовідносин. Значення запропонованої праці полягає в тому, що у ній уперше в Україні наочно, стисло, у тезовій формі, систематизовано ілюструються головні інститути міжнародного торгового права.

Враховуючи специфіку предмету міжнародного торгового права, у навчальному посібнику приділено увагу, як публічним аспектам міжнародної торгівлі, так і її приватноправовим аспектам.

У запропонованому навчальному посібнику розглядаються питання поняття, принципів, джерел, суб’єктів та об’єктів міжнародного торгового права. Зокрема, ці проблеми розглядаються у темах: «Поняття, предмет та принципи міжнародного торгового права», «Джерела міжнародного торгового права», «Конвенційне (договірне) міжнародне торгове право», «Міжнародні торгові організації», «Правове регулювання міжнародних фінансових розрахунків», «Правове регулювання торгових відносин між Україною та ЄС», «Право Світової організації торгівлі (СОТ)», «Правове регулювання вирішення міжнародних торгових спорів». Наприкінці посібника розміщений список використаних та рекомендованих джерел літератури і додаток – Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів.

Володимир Мирошниченко

Характеристики
Автор
Мирошниченко В.О.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Количество страниц
142
ISBN
978-611-01-1719-7
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог