Настільна книга слідчого/дізнавача. Процесуальні дії у досудовому розслідуванні. Основні процесуальні документи

(0)
Артикул: 153663
Настільна книга слідчого/дізнавача. Процесуальні дії у досудовому розслідуванні. Основні процесуальні документи

Смотреть содержание

Автор
Пєтков С.В., ещё 3
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру. Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
520 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру.

Предисловие

За змістом сучасного кримінального права та процесу основним завданням кримінального провадження вважається захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень (злочинів та кримінальних проступків).

При цьому також обов’язково здійснюється охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду.

Усі вказані дії мають на меті досягнення ситу ації, коли кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, притягається до відповідальності співмірно зі своєю виною, жоден невинуватий не має бути обвинуваченим, а тим більше -засудженим; жодна особа не може піддаватися необгрунтованому тиску або процесуальному примусу, кожен учасник кримінального провадження має право на застосування до нього належної правової процедури.

Основний тягар здійснення вказаних правових дій (і юридичної відповідальності за їх відповідність закону) несуть слідчі органи та органи дізнання, а персонально - окремі слідчі і дізнавачі. Вказані службові особи є центральними фігурами у тій частині кримінального провадження, яка в сучасному кримінально-процесуальному праві має назву досудове розслідування (у формах слідства і дізнання). Пов’язані з цією стадією кримінального провадження процесуальні, методичні та інші питання і є предметом цього збірника.

В цих матеріалах надані загальні положення щодо кримінального провадження на стадії досудового розслідування і його місце в системі кримінального права та кримінального процесу відповідно, з урахуванням вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» (з поточними змінами і доповненнями).

Пропоноване видання є актуальним для слідчих, дізнавачів, працівників прокуратури, суддів, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Дрозд О.Ю., Дрозд В.Г.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2021
Количество страниц
432
ISBN
978-611-01-2132-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог