Німецька методика права

(0)
Артикул: 15414
Німецька методика права

Смотреть содержание

Автор
Мельник Р.С., ещё 2
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчальному посібнику викладено основні положення німецької методики права, які стосуються роботи з юридичними казусами. Читачам пропонується ознайомитися з методами тлумачення права, правилами аналізу обставин справи та загальними положеннями робочої техніки. Друга частина посібника... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчальному посібнику викладено основні положення німецької методики права, які стосуються роботи з юридичними казусами. Читачам пропонується ознайомитися з методами тлумачення права, правилами аналізу обставин справи та загальними положеннями робочої техніки.

Друга частина посібника знайомить читача з організацією державної влади Німеччини, зокрема з питаннями принципів демократії та органів представницької демократії, з виборчою системою та юрисдикцією Федерального конституційного суду.

Навчальний посібник розрахований як на студентів, так і на викладачів, які цікавляться практично орієнтованими методиками викладання права. Він може бути корисний також суддям та адвокатам.

Предисловие
Ведучи мову про сучасний стан підготовки студентів юридичних факультетів, можна часто почути, що отримані ними знання носять переважно теоретичний характер, що, як наслідок, не дає їм змоги розв’язувити практичні завдання (казуси).
 
Причин, які пояснюють такий стан справ у сфері юридичної освіти, доволі багато. Зокрема, наголошується на тому, що навчальні плани все ще містять велику кількість навчальних дисциплін неюридичного профілю, які абсолютно зайво переван-тажують як викладачів, так і студентів.
 
Існуючі підходи до навчання часто не охоплюють практичну складову, а навчальні матеріали (підручники та навчальні посібники) майже не містять прикладів із судових рішень. Попри те, що вже були випробувані нові методологічні підходи, досі відсутні відповідні навчальні матеріали; а наявні часто застарілі або абсолютно непридатні для підготовки юриста, здатного одразу після закінчення навчального закладу працювати за фахом. Отже, головна проблема, яку дедалі більше усвідомлюють університети – це відсутність у навчанні чітких та зрозумілих методик вирішення юридичних справ (казусів), опанування яких є головним завданням студента-юриста.
 
Численні заходи, які проводилися у співпраці з українськими викладачами, засвідчили значний інтерес у переорієнтації юридичної освіти на нову методологію викладання. Під цим розуміється не вивчення різних теорій і методологій або принци-пів методології як такої, а бачення юриспруденції як науки прийняття рішень. У процесі навчання необхідно опанувати відповідний інструментарій, за допомогою якого на практиці можна буде вирішити будь-який правовий спір.
 
Тільки таким чином підготовлений випускник знайде свій шлях у невідомій для нього раніше галузі права. Цього можна досягти лише тоді, коли важливі питання в різних галузях права розглядатимуться крізь призму однієї (єдиної) методології.
 
Характеристики
Автор
Мельник Р.С., Соколов Евгений, Роснер Себастиан
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2019
Количество страниц
136
ISBN
978-966-916-836-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
250
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог