Рекомендуем

Зловживання правом. Збірка статей

(0)
Артикул: 153742

Смотреть содержание

Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Издательство
ЕКУС
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У збірці зібрані статті науковців, судців, адвокатів з тематики зловживання правом. Автори спільними зусиллями надали можливість розкрити поняття зловживання правом як воно розуміється в науці та застосовується в українській судовій практиці. Крім статей, в збірці поміщені коментарі рішень... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
450 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У збірці зібрані статті науковців, судців, адвокатів з тематики зловживання правом. Автори спільними зусиллями надали можливість розкрити поняття зловживання правом як воно розуміється в науці та застосовується в українській судовій практиці.

Крім статей, в збірці поміщені коментарі рішень Верховного Суду, що дозволить читачеві скласти власне бачення з приводу зловживання правом та обрати надійний спосіб захисту свого права.

Предисловие

Народна мудрість застерігає: «роблячи зло, на добро не надійся» та «зло злом губиться». Життя доводить, що короткі вислови, які є такими простими і звичними, мабуть, більш ніж юридичні трактати доводять істину. Причому доступно для кожного. Шкода, що ми цього не дослухаємося.

Слідуючи ж традиції науковців казуїстично розтрощити все, що їм попадається, навіть таке коротеньке слово з трьох літер - «ЗЛО», до уваги юридичної спільноти пропонується книжка, присвячена зловживанню правом. І якщо ми, як усі нормальні люди, всією душею прагнемо творити добро, то як правиики ми не можемо не тільки не вбачати зла в діях учасників правовідносин, а й проходити повз цього явища. А явище, як не прикро це констатувати, доволі поширене. Воно виявляється у всіх сферах правозастосування.

Тому я, як відповідальний редактор цього видання, вирішила не обмежуватися цивілістичною сферою. Інакше це істотно б збіднило уявлення про зловживання правом. Для більш-менш комплексного бачення прояву зловживання правом та реагування на це особами, які зазнали негативу від цього, і суспільними інституціями, до участі у збірці були запрошені науковці та фахівці, що знаються у сферах, суміжних з цивільним правом - господарсько-, фінансово-, процесуально-правовій та ін.

У книжці розглянуті загальні аспекти зловживання правом, а також окремі проблеми його прояву, зокрема, зловживання правами інтелектуальної власності, корпоративними правами, правами батьків стосовно своїх дітей, правами учасників процесу при захисті прав у суді та ін. Цей підхід, як видається, не тільки сприятиме поглибленому комплексному уявленню про явище зловживання правом, а й зацікавить широкі шари правничої спільноти. При чому не тільки науковців, а і практикуючих юристів. Тому попит сучасності на більший акцент на прагматику, думаю, буде задоволений. Тим більше, що у другій частині цієї книжки надається коментар судової практики.

Тож сподіваюсь, що ця книжка приверне увагу правничої спільноти і стане корисним помічником для практиків.

Проф. І. Спасибо-Фатєєва

Характеристики
Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Издательство
ЕКУС
Год издания
2021
Количество страниц
308
ISBN
978-617-7934-07-2
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог