Питання розвитку та реалізації міжнародних стандартів прав корінних народів

(0)
Артикул: 15248
Питання розвитку та реалізації міжнародних стандартів прав корінних народів

Смотреть содержание

Автор
Гріненко О.О., ещё 2
Издательство
Фенікс
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії досліджено еволюцію поглядів щодо міжнародно-правового статусу корінних народів, починаючи з найдавніших часів, розвиток цього питання у практичному міжнародному праві до XIX ст. та уніфікацію відповідної міжнародно-правової проблеми у ХІХ-ХХ ст.  Автори висвітлили роль... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії досліджено еволюцію поглядів щодо міжнародно-правового статусу корінних народів, починаючи з найдавніших часів, розвиток цього питання у практичному міжнародному праві до XIX ст. та уніфікацію відповідної міжнародно-правової проблеми у ХІХ-ХХ ст. 

Автори висвітлили роль системи міжнародних договорів у сфері праці та окремих норм інших міжнародних договорів стосовно статусу корінних народів. 

Особливу увагу було звернуто на розвиток стандартів та нормативних актів ООН з прав корінних народів, формування спеціальних механізмів ООН у цій сфері. Окремо розглянуто аспекти відображення у діяльності міжнародних організацій прав корінних народів України, реалізація в Україні міжнародних стандартів ООН щодо прав корінних народів, визначено специфіку захисту прав корінних народів України у тимчасово окупованому Криму.

Предисловие

Аспекти міжнародно-правових гарантій окремих прав народів, таких як право на самовизначення, .прав національних меншин та пов’язаних прав людини, наразі стали традиційною темою наукових досліджень. При цьому питання визначення та захисту колективних прав корінних народів та відповідних прав людини досі залишаються малодослідженими. Україна є багатонаціональною державою, що має тривалий історичний шлях формування соборної цілісної території та є батьківщиною для низки недержавних народів.

Тому наша країна не може бути осторонь сучасних міжнародних стандартів прав корінних народів, насамперед розроблених під егідою та в межах системи Організації Об’єднаних Націй (далі - ООН). У 2014 р. в умовах іноземної агресії відбулося визнання Україною значення Декларації ООН про права корінних народів 2007 р. та нормативне закріплення статусу корінного за кримськотатарським народом.

Потреба в опрацюванні відповідного законодавства та в удосконаленні відповідної зовнішньої та внутрішньої політики підвищує практичну витребуваність таких наукових пошуків.Автори монографії поставили перед собою за мету визначення передумов виникнення, розвитку, особливостей структури та змісту міжнародних правових стандартів ООН щодо корінних народівта їх відображення у національному законодавстві та практиці. Відповідно до мети дослідження автори зосередилися на вирішенні таких наукових завдань:

- визначити підґрунтя виникнення у міжнародному праві інституту корінних народів та механізмів захисту їх прав;

- окреслити особливості розвитку форм практичного вирішення проблем статусу корінних народів у міжнародних актах та міжнародно-правовій доктрині;

- визначити вектор формування сучасних універсальних правових стандартів стосовно прав корінних народів;

- висвітлити специфіку процесів формування системи спеціальних органів ООН з питань корінних народів;

- охарактеризувати зміст системи актів органів ООН з питань корінних народів, визначити їх правову модальність та особливості структури;

- окреслити роль корінних народів України у формуванні правових стандартів ООН стосовно прав корінних народів та особливості участі цих народів у роботі  спеціальних органів ООН з питань корінних народів;

- встановити рівень реалізації в Україні правових стандартів ООН стосовно прав корінних народів та надати відповідні рекомендації з удосконалення ситуації, що склалася;

- з’ясувати специфіку захисту прав корінних народів України в межах міжнародних та національних правових механізмів за умов російської агресії та тимчасової окупації Криму.

Об’єктом дослідження є міжнародний правовий статус корінних народів. Предметом дослідження є міжнародні правові стандарти щодо прав корінних народів, їх розвиток, структура, нормативне й організаційне відображення та реалізація у вітчизняному законодавстві.

Наукова об’єктивність отриманих результатів ґрунтується на комплексі загальнонаукових та спеціальних методів, які отримали широке поширення у науці міжнародного права, зокрема діалектичному, історико-правовому, формально-юридичному, порівняльно-правовому, герменевтичному тощо.

Характеристики
Автор
Гріненко О.О., Бабін Б.В., Приходько А.В.
Издательство
Фенікс
Тип издания
Монография
Год издания
2018
Количество страниц
238
ISBN
978-966-928-346-7
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог