Рекомендуем

Іпотека: правові висновки Верховного Суду

(0)
Артикул: 15179

Смотреть содержание

Автор
Посікіра Р.Р., ещё 1
Издательство
Західно-український консалтинг центр
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Структурно книга поділена на розділи та параграфи, які містять актуальні правові висновки Суду щодо застосування тієї чи іншої норми права з посиланням на судове рішення, в якому вони викладені, та із зазначенням реєстраційного номеру рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень. ... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Структурно книга поділена на розділи та параграфи, які містять актуальні правові висновки Суду щодо застосування тієї чи іншої норми права з посиланням на судове рішення, в якому вони викладені, та із зазначенням реєстраційного номеру рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень. 

Для зручності наведено також QR-коди, зчитування яких зумовлює прямий перехід безпосередньо на текст судового рішення в Реєстрі.

Видання містить коментарі упорядників щодо найбільш важливих та дискусійних питань застосування правових норм у досліджуваній сфері.

Посібник стане в нагоді практикуючим юристам, суддям, суб’єктам державної реєстрації, викладачам та студентам вищих навчальних закладів, а також усім, кого цікавлять практичні проблеми правозастосування норм інституту іпотеки.

Предисловие

Різкі курсові коливання на валютному ринку України у 2008 та 2014 роках, знецінення національної валюти та подекуди недобросовісна поведінка сторін кредитних правовідносин зумовили припинення обслуговування кредитів, у тому числі тих, що забезпечені заставою.

За даними Національного банку України, станом на кінець 2018 року частка непрацюючих кредитів в Україні становить 53,73%, що у грошовому еквіваленті складає 664,5 млрд грн. Це означає, що більше половини виданих позик не обслуговуються, а значна частина спорів між сторонами вирішується в судовому порядку.

Нерідко суди по-різному тлумачать одні й ті ж акти законодавства, що не забезпечує юридичної визначеності та передбачуваності судових рішень. Недосконалим є і саме законодавство, прогалини в якому призводять до юридичних дискусій та соціальної напруги в суспільстві.

Разом з тим, нещодавно проведена судова реформа сформувала своїм завданням усунути вказані недоліки, у зв’язку з чим Верховний Суд у своїх рішеннях викладає обов’язкові для врахування правові висновки щодо застосування окремих правових норм.

Упорядники, як практикуючі адвокати в іпотечних спорах, зібрали найбільш актуальні правові позиції Верховного Суду та його Великої Палати, що стосуються врегулювання іпотечних правовідносини, та систематизували їх у цьому посібнику.

Маємо надію, книга стане в нагоді як практикуючим юристам, так і суддям, нотаріусам, суб’єктам державної реєстрації, а також викладачам і студентам вищих навчальних закладів, які цікавляться практичними проблемами правозастосування норм інституту іпотеки.

Характеристики
Автор
Посікіра Р.Р., Порайко А.М.
Издательство
Західно-український консалтинг центр
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2019
Количество страниц
336
ISBN
978-617-655-181-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
2000
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог