Правонаступництво України щодо міжнародних договорів СРСР

(0)
Артикул: 13760
Правонаступництво України щодо міжнародних договорів СРСР

Смотреть содержание

Автор
Мельник А.Я.
Издательство
Юридична думка
Год издания
2005
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Монографія присвячена комплексному аналізу вітчизняної практики у сфері правонаступника України щодо міжнародних договорів СРСР з урахуванням новітніх тенденцій розвитку інституту правонаступництва держав, досвіду держав-наступ ниць та міжнародних юрисдикційних органів і депозитаріїв, а також... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія присвячена комплексному аналізу вітчизняної практики у сфері правонаступника України щодо міжнародних договорів СРСР з урахуванням новітніх тенденцій розвитку інституту правонаступництва держав, досвіду держав-наступ ниць та міжнародних юрисдикційних органів і депозитаріїв, а також розробці на цій основі рекомендацій по удосконаленню міжнародно- і внутрішньоправового механізму встановлення наслідків правонаступництва стосовно чинності для України договорів колишнього СРСР.

Досліджується юридичний зміст таких міжнародно-правових понять, як «правонаступництво держав», «категорії правонаступництва», «предмет (об’єкт) правонаступництва», «презумпція континуїтету», аналізується природа інституту правонаступництва, пропонується його дефініція, з’ясовуються місце і роль цього інституту в системі міжнародного права, характер його взаємозв’язку з правом міжнародних договорів.

Надається оцінка сучасного статусу Віденської конвенції про правонаступництво держав стосовно договорів 1978 р., ідентифікуються загальновизнані принципи у цій сфері, які набули звичаєвого характеру.

Детально аналізується практика України у сфері правонаступництва щодо дво- і багато-сторонніх договорів СРСР, включаючи територіальні й правовстановлюючі угоди, питання їх статусу у внутрішньому правопорядку України, надається аналіз Закону України «Про правонаступництво України» 1991 р., інших законодавчих та нормативно-правових актів, на підставі чого вносяться пропозиції для усунення виявлених недоліків національного законодавства України.

Зібрані автором та розміщені в додатках тексти міжнародно-правових документів у сфері правонаступництва України публікуються вперше і становлять систематизоване дже¬рело інформації про чинні двосторонні договори СРСР. Крім того, у додатку подається перелік чинних для України багатосторонніх договорів СРСР, юридична сила яких для України була підтверджена документально.

Розрахована на науковців-міжнародників, юристів-практиків, фахівців у сфері зовнішніх зносин, аспірантів, викладачів, студентів, всіх тих, хто цікавиться питаннями розвитку сучасної теорії міжнародного права і практики України.

Характеристики
Автор
Мельник А.Я.
Издательство
Юридична думка
Год издания
2005
Количество страниц
424
ISBN
966-8602-06-4
Переплет
мягкий
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог