Приватна медична практика. Юридичні поради з побудови та захисту бізнесу

(0)
Артикул: 153280
Приватна медична практика. Юридичні поради з побудови та захисту бізнесу

Смотреть содержание

Автор
Юдін О.Ю.
Издательство
Інтерсервіс
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Багато років лікарі вирішували суто медичні питання: який діагноз правильний, який із препаратів найкраще прописати пацієнту, чи можна довіряти результатам аналізів? Реформа, що почалася, змусила багатьох замислитися про інші питання. А чи має право пацієнт знімати лікаря на мобільний... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Багато років лікарі вирішували суто медичні питання: який діагноз правильний, який із препаратів найкраще прописати пацієнту, чи можна довіряти результатам аналізів?

Реформа, що почалася, змусила багатьох замислитися про інші питання. А чи має право пацієнт знімати лікаря на мобільний телефон? Якою мірою лікар відповідає за ускладнення, спричинені лікуванням? Як правильно організувати медичний бізнес? Чи складно отримати ліцензію на медичну практику? Як грамотно відмовитися лікувати пацієнта?.. І ще безліч аналогічних питань, що пов’язані не з медициною, а з юриспруденцією.

Ця книга дозволить кожному лікареві знайти відповіді на різноманітні запитання правового регулювання як порядку надання медичної допомоги, так і побудови медичного бізнесу та його захисту. Вона буде корисна як лікарю приватної практики, так і тому, хто працює за наймом.

Предисловие

Якось один знайомий лікар попросив мене порекомендувати йому і його колегам книгу про правове регулювання медичної практики, написану простою, доступною мовою. Настільки простою, щоб лікар, який не має юридичної освіти, міг би легко розібратися з тим, що написано, без сторонньої допомоги. Тоді я відповів, що нічим допомогти не можу, оскільки таких книг немає.

Однак сьогодні ви тримаєте в руках першу книгу про юридичні аспекти медицини, написану спеціально для лікарів і саме так, як і просили, — просто й доступно! Вам не знадобляться юридичні довідники, щоби зрозуміти зміст написаного. Я максимально спростив виклад складних правових питань, зберігши сенс. Книгу читати легко, як хороший детектив. Але при цьому вона корисна, як енциклопедичний словник.

Аби прочитати цю книгу, вам потрібен усього один weekend! Проте, на відміну від детективу, ви будете звертатися до неї як до юридичної енциклопедії ще багато разів. А все тому, що простота викладу не зашкодила змісту. Кожен із розділів розкриє перед вами безліч практичних нюансів, про існування яких ви, можливо, і не замислювалися, але знання яких однозначно буде для вас корисне.

Тож уперед до юридичних знань!

Характеристики
Автор
Юдін О.Ю.
Издательство
Інтерсервіс
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2020
Количество страниц
190
ISBN
978-617-696-950-1
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог