Рекомендуем
Хит продаж

Цивільний процес. Успішна адвокатська практика

(0)
Артикул: 153634

Смотреть содержание

Автор
Несінов О.М.
Издательство
Норма права
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Книга написана адвокатом практиком з багаторічним досвідом. Вона містить процесуальні документи (позови, апеляційні та касаційні скарги), а також позитивні для автора та його клієнтів судові рішення в найбільш актуальних правовідносинах: сімейних, трудових, житлових, банківських, захисту прав... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
1 100 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Книга написана адвокатом практиком з багаторічним досвідом. Вона містить процесуальні документи (позови, апеляційні та касаційні скарги), а також позитивні для автора та його клієнтів судові рішення в найбільш актуальних правовідносинах: сімейних, трудових, житлових, банківських, захисту прав споживачів, відшкодування шкоди. Наведені деякі поради та рекомендації щодо тактики дій учасника процесу. 

Книга може бути корисною при підготовці до участі в цивільному процесі не тільки для адвокатів та юристів, але й для кожного громадянина.

Предисловие

Напевно, кожен громадянин, а тим більше юрист чи адвокат може навести чисельні приклади щодо проблем у можливості захисту своїх прав в Україні, недоліків національного законодавства, роботи правоохоронної та судової системи, неврегульованості суспільних відносин, відсутності єдиної судової практики, несправедливому відношенні державних органів до людини тощо.

Це дуже чутливі та актуальні проблеми сучасності, але очевидно, що в суспільстві пріоритетним є попит не на інформацію з переліком існуючих проблем, а на інформацію щодо можливості їх вирішення.

На жаль, літератури з цього приводу дуже мало, а приклади з власної успішної практики адвокатів поодинокі та, як правило, наводяться лише в мережі Інтернет.

Цю прогалину намагається заповнити автор.

Дана книга є логічним продовженням теми досягнення успіху в судовому процесі, що раніше наведена автором в серії книг під назвою «Складові успіху у кримінальному процесі», але тепер стосується цивільного права та процесу. Останній, на відміну від кримінального процесу, регулює більш широкий обсяг правовідносин та стосується значно більшого кола осіб.

Якщо точніше, то стосується кожного, бо кожен з нас щоденно (інколи незалежно від власної волі та бажання) вступає в правовідносини купівлі-продажу, позики, трудові, житлові, сімейні, замовлення та надання послуг тощо.

Далеко не всі ці правовідносини відбуваються ідеально, законно і безспірно, а тому вірогідність участі в цивільному судовому процесі для кожного громадянина дуже велика. 

Для таких випадків і написана ця книга, в якій наведені приклади деяких (найбільш актуальних в суспільстві) успішних цивільних процесів автора, з їх коротким описом, процесу- альними документами та судовими рішеннями (про які більш детально зазначено в змісті книги). Наведені деякі поради стосовно тактики дій.

Кожен бажаючий може захищати свої права аналогічно автору, користуючись наведеними процесуальними документами та посилаючись на створену судову практику. Тим більше це актуально для практикуючих юристів, адвокатів.

Бажаю успіхів у захисті своїх прав!!!

З повагою, адвокат Несінов О. М.

Характеристики
Автор
Несінов О.М.
Издательство
Норма права
Год издания
2021
Количество страниц
556
ISBN
978-617-7850-17-4
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог