Новинка

Протидія кримінальним правопорушенням, які пов’язані з легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом

(0)
Артикул: 6160

Смотреть содержание

Автор
Пєтков С.В., ещё 22
Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Год издания
2024
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Питання легалізації коштів, здобутих незаконним способом, є масштабною проблемою, з якою стикаються усі країни світу без винятку. Глобалізація економіки, науково-технічний прогрес, невпинний розвиток цифрових технологій має також вплив на міжнародну злочинну діяльність, зокрема й до схем... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
950 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Питання легалізації коштів, здобутих незаконним способом, є масштабною проблемою, з якою стикаються усі країни світу без винятку. Глобалізація економіки, науково-технічний прогрес, невпинний розвиток цифрових технологій має також вплив на міжнародну злочинну діяльність, зокрема й до схем відмивання нелегальних доходів, оскільки ускладнює процес встановлення походження здобутих в результаті протиправної діяльності коштів. Легалізація «брудних» доходів і протиправне залучення їх в економічний легальний обіг є складним економіко-правовим явищем, яке не має кордонів. При цьому світова спільнота визнає, що легалізація (відмивання) доходів, отриманих у результаті злочинної діяльності, стала глобальною загрозою економічній безпеці, у зв’язку з чим від держав вимагається прийняття узгоджених заходів боротьби з цією суспільно небезпечною діяльністю як на національному, так і на міжнародному рівні. 

Повномасштабна збройна агресія росії проти України зчинила нові виклики щодо комплексних заходів протидії легалізації доходів, які набути злочинним шляхом, фінансуванню тероризму, проявам корупції. Проте Державною службою фінансового моніторингу України, як підрозділом фінансової розвідки України в умовах воєнного часу, вживаються посилені заходи практичного та організаційного характеру щодо протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. 

Пропоноване видання аналізує сучасний стан запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, з огляду на складну суспільну-політичну та фінансово-економічну ситуацію в Україні в умовах широкомасштабної війни з росією. Цей посібник буде в нагоді здобувачам юридичної освіти та їх викладачам, практикуючим правникам, працівникам правоохоронних органів та органів правосуддя, суб’єктам фінансового моніторингу, працівникам фінансових та банківських установ, суб’єктам, господарювання та бізнесу.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Копотун І.М., Боднарчук О.Г., Чубенко А.Г., Назимко О.В, Данилевська Ю.О., Пєтков В.П., Микитюк М.А., Скриньковський Р.М., Гудима В.В., Козяр Р.Я., Хмиз М.В., Шамрай Б.М., Корецька В.В., Корецький О.П., Цюх С.І., Крамар Р.І., Кошиков Д.О., Крамар О.М., Семів С.Р., Пась Я. І., Тиркало Ю.Є., Яромій І.В.
Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2024
Количество страниц
638
ISBN
978-611-01-3168-1
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог