Процесуальний порядок арешту майна у кримінальному провадженні

(0)
Артикул: 154292
Процесуальний порядок арешту майна у кримінальному провадженні

Смотреть содержание

Автор
Капліна О.В., ещё 1
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографія спрямована на поглиблене вивчення теоретичних та прикладних аспектів проблематики арешту майна у кримінальному провадженні. У роботі досліджуються історичні витоки та розвиток законодавства, що унормовувало процедуру арешту майна у кримінальному провадженні; встановлюється правова... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Предварительный заказ
530 грн.
Очікується поставка.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія спрямована на поглиблене вивчення теоретичних та прикладних аспектів проблематики арешту майна у кримінальному провадженні. У роботі досліджуються історичні витоки та розвиток законодавства, що унормовувало процедуру арешту майна у кримінальному провадженні; встановлюється правова природа арешту майна, аналізуються його підстави, умови, завдання, мета, ознаки. Виокремлюються особи, на майно яких може бути накладений арешт, та виявляються дефекти нормативного регулювання здійснення арешту майна, яке їм належить. 

Окреслюються та характеризуються критерії оцінки допустимості та правомірності обмеження права на володіння майном під час його арешту скрізь призму Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського Суду з прав людини. Спираючись на підходи ЄСПЛ, авторами розроблена алгоритмізація оцінки правомірності арешту майна слідчим суддею під час розгляду клопотання про це слідчого та прокурора. Виявлені проблеми правового регулювання та правозастосування, що виникають під час арешту майна у кримінальному провадженні та зняття арешту з майна, а також сформульовані науково обґрунтовані пропозиції, спрямовані на вдосконалення правової регламентації процесуального порядку арешту майна у кримінальному провадженні.

Монографія буде корисною для практичних працівників – суддів, прокурорів, слідчих, детективів, дізнавачів, адвокатів, а також вчених-правознавців, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти та всіх, хто цікавиться правовими проблемами.

Характеристики
Автор
Капліна О.В., Котова А.С.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2021
Количество страниц
288
ISBN
978-966-992-670-8
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог