Публічна служба в Україні: посібник для підготовки до іспиту

(0)
Артикул: 15128
Публічна служба в Україні: посібник для підготовки до іспиту

Смотреть содержание

Автор
Битяк Ю.П., ещё 2
Издательство
Право
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У посібнику висвітлені основні питання, які виносяться на іспит із навчального курсу «Публічна служба», який викладається для студентів другого (магістерського) рівня у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Для студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У посібнику висвітлені основні питання, які виносяться на іспит із навчального курсу «Публічна служба», який викладається для студентів другого (магістерського) рівня у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Для студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, науковців, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, усіх тих, хто цікавиться проблемами публічної служби.

Предисловие

У навчальному посібнику розкрито основні питання курсу «Публічна служба», що викладається в межах магістерських програм «Публічне адміністрування у сфері юстиції» та «Правові засади державної безпеки» в Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого.

Мета курсу «Публічна служба» полягає в оволодінні студентами знань про сутність та систему публічної служби, її види, особливості організації та правового забезпечення, виробленні у студентів умінь та навичок застосування при вирішенні професійних завдань законодавства у сфері публічної служби.

У посібнику стисло викладено питання щодо сутності та системи публічної служби, її правового регулювання, сутності, видів та принципів державної служби, правового статусу державних службовців, положення щодо управління державною службою, вступу на державну службу, службової кар’єри та припинення державної служби, запобігання корупції у державній службі. Поряд з цим, висвітлюються основні особливості організації та правового забезпечення державної служби в Апараті Верховної Ради України, апараті органів судової влади, органах прокуратури, в Національній поліцій, військової служби, дипломатичної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Посібник підготовлений викладачами кафедри адміністративного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, чиї наукові інтереси зосереджені на проблемах організації та правового регулювання публічної служби. Сподіваємось, що викладений у посібнику матеріал допоможе студентам при підготовці до іспиту з навчальної дисципліни «Публічна служба».

Висловлюємо вдячність шановним рецензентам за слушні зауваження та цінні поради, висловлені стосовно рукопису навчального посібника: доктору юридичних наук, професору Т. О. Коломоєць, доктору юридичних наук, професору В. Я. Настюку, доктору юридичних наук, професору О. С. Проневичу.

Характеристики
Автор
Битяк Ю.П., Матюхіна Н.П., Федчишин С.А.
Издательство
Право
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2018
Количество страниц
260
ISBN
978-966-937-536-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.1 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог