Спадкове право України. Підручник

(0)
Артикул: 153271
Спадкове право України. Підручник

Смотреть содержание

Автор
Кухарєв О.Є.
Издательство
Алерта
Год издания
2020
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У підручнику системно висвітлено основні питання спадкового права відповідно до чинного національного законодавства, правової доктрини; здійснено глибокий аналіз сучасної судової і нотаріальної практики застосування спадкового законодавства.  Окрему увагу приділено виявленню... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
400 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У підручнику системно висвітлено основні питання спадкового права відповідно до чинного національного законодавства, правової доктрини; здійснено глибокий аналіз сучасної судової і нотаріальної практики застосування спадкового законодавства. 

Окрему увагу приділено виявленню особливостей регулювання спадкового права у зарубіжних правопорядках. Запропоновано шляхи вирішення проблем, що виникають в межах спадкового правонаступництва.

Нормативно-правові акти наведено зі змінами та доповнен­нями станом на 1 травня 2020 р.

Книга розрахована на широке коло читачів: здобувачів вищої освіти, викладачів, науковців, нотаріусів, практикуючих юристів, а також всіх тих, хто шукає відповіді на питання, що стосуються спадкування.

Предисловие

Особливе місце в системі приватного права посідає спадкове право. Незважаючи на свій консерватизм, воно залишається актуальним у кожній державі, з огляду на його нерозривний зв’язок із правом власності. Спадкове право стосується кожної людини, оскільки хоча б раз у житті вона стає спадкоємцем і, на жаль, після своєї смерті-спадкодавцем.

Цей підручник ґрунтується на ідеї збалансованого поєднання доктрини і практики застосування спадкового права в сучасних умовах європеїзації та рекодифікації (оновлення) цивільного законодавства. Книга представляє собою певний підсумок багаторічної роботи автора у сфері спадкового права.

При написанні підручника було здійснено науковий аналіз норм національного спадкового законодавства, а також критично проаналізовано нотаріальну і судову практика його застосування. Окрему увагу приділено висвітленню особливостей регулювання спадкового права у зарубіжних правопорядках. Крім того, у підручнику відображено основні досягнення вітчизняної цивілістичної доктрини. Такий підхід сприятиме активізації комплексних досліджень проблем спадкового права.

Нині перед навчальними закладами постає завдання підготовки фахівців-правників вищої кваліфікації таким чином, щоб вони не лише ґрунтовно засвоїли положення ЦК України та великого масиву нормативно-правових актів цивільного законодавства, а й набули навичок їх правозастосування. Саме тому аналіз правових норм здійснювався з урахуванням конкретних прикладів із нотаріальної та судової практики.

Підручник складається з переліку умовних позначень, передмови, восьми глав, поділених на п’ятдесят сім параграфів, та алфавітно-предметного покажчика.

Навчальний матеріал структурований за рубриками з певним схематичним позначенням:
-нотаріальна практика
-зарубіжне законодавство
-судова практика
-питання для самоконтролю
-список рекомендованої літератури.

Наприкінці кожної глави книги наведено список рекомендованої літератури, що сприятиме розширенню світогляду і поглибленню знань читача, кращому засвоєнню ним курсу спадкового права.

У підручнику враховано зміни чинного законодавства і практику його застосування станом на 1 травня 2020 р.

Автор сподівається, що репрезентоване видання стане корисним та незамінним в бібліотеці юриста-практика, здобувана вищої освіти, аспіранта, викладача, науковця.

Характеристики
Автор
Кухарєв О.Є.
Издательство
Алерта
Тип издания
Учебник
Год издания
2020
Количество страниц
362
ISBN
978-617-566-620-3
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог