Спадкове право України. Підручник

(0)
Артикул: 153271
Спадкове право України. Підручник

Переглянути зміст

Автор
Кухарєв О.Є.
Видавництво
Алерта
Рік видання
2020
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У підручнику системно висвітлено основні питання спадкового права відповідно до чинного національного законодавства, правової доктрини; здійснено глибокий аналіз сучасної судової і нотаріальної практики застосування спадкового законодавства.  Окрему увагу приділено виявленню... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
400 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У підручнику системно висвітлено основні питання спадкового права відповідно до чинного національного законодавства, правової доктрини; здійснено глибокий аналіз сучасної судової і нотаріальної практики застосування спадкового законодавства. 

Окрему увагу приділено виявленню особливостей регулювання спадкового права у зарубіжних правопорядках. Запропоновано шляхи вирішення проблем, що виникають в межах спадкового правонаступництва.

Нормативно-правові акти наведено зі змінами та доповнен­нями станом на 1 травня 2020 р.

Книга розрахована на широке коло читачів: здобувачів вищої освіти, викладачів, науковців, нотаріусів, практикуючих юристів, а також всіх тих, хто шукає відповіді на питання, що стосуються спадкування.

Передмова

Особливе місце в системі приватного права посідає спадкове право. Незважаючи на свій консерватизм, воно залишається актуальним у кожній державі, з огляду на його нерозривний зв’язок із правом власності. Спадкове право стосується кожної людини, оскільки хоча б раз у житті вона стає спадкоємцем і, на жаль, після своєї смерті-спадкодавцем.

Цей підручник ґрунтується на ідеї збалансованого поєднання доктрини і практики застосування спадкового права в сучасних умовах європеїзації та рекодифікації (оновлення) цивільного законодавства. Книга представляє собою певний підсумок багаторічної роботи автора у сфері спадкового права.

При написанні підручника було здійснено науковий аналіз норм національного спадкового законодавства, а також критично проаналізовано нотаріальну і судову практика його застосування. Окрему увагу приділено висвітленню особливостей регулювання спадкового права у зарубіжних правопорядках. Крім того, у підручнику відображено основні досягнення вітчизняної цивілістичної доктрини. Такий підхід сприятиме активізації комплексних досліджень проблем спадкового права.

Нині перед навчальними закладами постає завдання підготовки фахівців-правників вищої кваліфікації таким чином, щоб вони не лише ґрунтовно засвоїли положення ЦК України та великого масиву нормативно-правових актів цивільного законодавства, а й набули навичок їх правозастосування. Саме тому аналіз правових норм здійснювався з урахуванням конкретних прикладів із нотаріальної та судової практики.

Підручник складається з переліку умовних позначень, передмови, восьми глав, поділених на п’ятдесят сім параграфів, та алфавітно-предметного покажчика.

Навчальний матеріал структурований за рубриками з певним схематичним позначенням:
-нотаріальна практика
-зарубіжне законодавство
-судова практика
-питання для самоконтролю
-список рекомендованої літератури.

Наприкінці кожної глави книги наведено список рекомендованої літератури, що сприятиме розширенню світогляду і поглибленню знань читача, кращому засвоєнню ним курсу спадкового права.

У підручнику враховано зміни чинного законодавства і практику його застосування станом на 1 травня 2020 р.

Автор сподівається, що репрезентоване видання стане корисним та незамінним в бібліотеці юриста-практика, здобувана вищої освіти, аспіранта, викладача, науковця.

Характеристики
Автор
Кухарєв О.Є.
Видавництво
Алерта
Тип видання
Підручник
Рік видання
2020
Кількість сторінок
362
ISBN
978-617-566-620-3
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог