Становлення та розвиток інституту покарання в кримінальному праві УСРР (УРСР) (1919-1991 рр.)

(0)
Артикул: 153152
Становлення та розвиток інституту покарання в кримінальному праві УСРР (УРСР) (1919-1991 рр.)

Смотреть содержание

Автор
Башинський О.А.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії зроблено комплексний аналіз нормативно-правової бази та наукових праць, який дозволив всебічно висвітлити формування та розвиток інституту покарання в кримінальному праві УСРР (УРСР) (1919–1991 рр.), що сприятиме врахуванню історичного досвіду при удосконаленні норм інституту... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії зроблено комплексний аналіз нормативно-правової бази та наукових праць, який дозволив всебічно висвітлити формування та розвиток інституту покарання в кримінальному праві УСРР (УРСР) (1919–1991 рр.), що сприятиме врахуванню історичного досвіду при удосконаленні норм інституту кримінального покарання в КК України.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів та для всіх тих, хто цікавиться історією державно-правового розвитку України.

Предисловие

Необхідність удосконалення норм законодавства про кримінальну відповідальність потребує проведення комплексного, ґрунтовного історичного дослідження становлення та розвитку інституту кримінального покарання в УСРР (УРСР) (1919–1991 рр.). Це пояснюється тим, що поняття та система кримінальних покарань, передбачена чинним Кримінальним кодексом (далі – КК) України сформовані за принципом наступності на основі радянського законодавства про кримінальну відповідальність. Досвід становлення та розвитку кримінального покарання означеного періоду характеризується надмірною політизованістю, що дозволяло радянській владі перетворити покарання на інструмент карально-репресивного механізму для знищення політичних опонентів. Всебічний аналіз нормативної бази, яка містить еволюцію інституту покарання означеного періоду, сприятиме запобіганню його використання в майбутньому для порушення прав і свобод людини та громадянина. Це зумовлює необхідність подальшого поглибленого вивчення розвитку інституту кримінального покарання в радянський період, тому що важливою умовою реформування будь-якої системи є її глибоке теоретичне переосмислення, засноване як на розумінні сучасної кримінально-правової політики, так і на основі історичного досвіду боротьби зі злочинністю. Актуальність обраної теми зумовлена також недостатнім ступенем її наукової розробки, тому висвітлення цієї проблематики має стати теоретичною базою для покращення нормотворчої та правозастосовної діяльності.

Значний внесок у дослідження цієї проблематики зробили такі радянські вчені як: Я.М. Брайнін, М.М. Гернет, О.А. Герцензон, Ш.С. Грінгауз, В.Д. Меньшагін, А.А. Піонтковський, Б.С. Утєвський, М.Д. Шаргородський та ін. Однак їхні праці, які видавалися в радянський період, характеризувалися ідеологічною спрямованістю. Серед сучасних зарубіжних дослідників цієї проблематики змістовні видання підготували вчені і науковці: М.С. Жук, Д.А. Ілло, А.В. Калашнікова, Н.Ф. Кузнєцова, М.С. Таганцев та ін. Деякі аспекти становлення та розвитку інституту покарання в кримінальному праві УСРР (УРСР) 1919–1991 рр. розкрито у працях українських дослідників, таких як: І.Й. Бойко, В.К. Грищук, Ж.О. Дзейко, М.І. Колос, П.П. Михайленко, І.Я. Терлюк, П.Л. Фріс, О.М. Шармар, та ін. Водночас, на теперішній час відсутнє комплексне монографічне дослідження, яке всебічно висвітлює становлення та розвиток інституту покарання в кримінальному праві УСРР (УРСР) означеного періоду

Характеристики
Автор
Башинський О.А.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2019
Количество страниц
196
ISBN
978-966-916-869-6
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог