Судова медицина та судова психіатрія. Підручник

(0)
Артикул: 13580
Судова медицина та судова психіатрія. Підручник

Смотреть содержание

Автор
Білецька Г.А.
Издательство
Право
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У підручнику висвітлюються питання судової медицини та судової психіатрії, що виникають у правовій практиці. У розділі І «Судова медицина» розглянуто питання танатології, травматології, механічної асфіксії, токсикології, впливу критичних температур, електрики та ін., які мають велике... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У підручнику висвітлюються питання судової медицини та судової психіатрії, що виникають у правовій практиці.

У розділі І «Судова медицина» розглянуто питання танатології, травматології, механічної асфіксії, токсикології, впливу критичних температур, електрики та ін., які мають велике значення при розслідуванні злочинів, пов’язаних із заподіянням тілесних ушкоджень та смерті людині.

Особливу увагу приділено питанням, що надаються до експертизи того чи іншого об’єкта. У розділі ІІ «Судова психіатрія» розглянуто організаційно-правові та науково-практичні засади судової психіатрії, а також основні розлади психічного здоров’я, симптоми та синдроми, що супроводжують їх клінічну картину, перебіг та причини виникнення душевних хвороб.

Приділено увагу судово-психіатричній оцінці окремих психічних захворювань, що має значення при розгляді кримінальних проваджень і цивільних справ. Наведено коротку клінічну картину психічних порушень при різного роду наркоманіях та токсикоманіях.

Для правознавців (слідчих, прокурорів, адвокатів, суддів), студентів юридичних вищих навчальних закладів.

Предисловие

Сьогодні в Україні відбувається докорінна зміна громадсько-політичного устрою, що потребує, у свою чергу, проведення правової реформи, в рамках якої вже були прийняті нові редакції провідних законодавчих актів, таких як Кримінальний кодекс України, Кримінальний процесуальний кодекс України, Цивільний кодекс України тощо.

Сучасні наукові досягнення у вітчизняній та світовій медицині суттєво змінили склад поглядів і методологічних прийомів щодо вирішення деяких судово-медичних та судово-психіатричних проблем. Проте і в наш час у цих науках залишається достатньо невивчених, дискусійних та спірних питань, що потребують подальшого дослідження та впровадження в практичну діяльність лікарів і правознавців. Усе це створює необхідність для зміни підходів викладання певних питань судової медицини та судової психіатрії для юристів. Тому і назріла об’єктивна необхідність в оновленому підручнику «Судова медицина та судова психіатрія».

Висновок експерта є одним із джерел доказів у кримінальному та цивільному процесі. Саме тому така експертиза набуває суттєвого значення в боротьбі зі злочинами, спрямованими проти життя, здоров’я й особистої гідності людини. Головним завданням правників під час проведення слідчих дій є надання правильно сформульованих питань щодо експертизи певного об’єкта, а метою - розуміння й оцінка отриманих відповідей.

Правознавці повинні знати, які саме відповіді з урахуванням можливостей сучасної судової медицини або судової психіатрії сьогодні можна отримати після проведення призначеної експертизи, що дозволить доступно та обґрунтовано ставити питання перед спеціалістами, критично оцінювати повноту проведеного дослідження. Слід зазначити, що в підручнику надані загальні питання щодо експертизи різних об’єктів, тому що кожен з об’єктів має свою індивідуальну особливість у певних випадках, а надані відповіді - це загальні положення, які базуються на знаннях медичної науки, загальних правилах дослідження, особистому досвіді.

Підручник сприятиме полегшенню сумісної роботи слідчих та експертів на різних етапах кримінального або цивільного процесу при призначенні й проведенні експертизи та після одержання її висновків.

Підручник розрахований на студентів юридичних вищих навчальних закладів, працівників судових та правоохоронних органів.

Автор вважатиме своє завдання виконаним, якщо підручник допоможе майбутнім правознавцям повноцінно та ефективно використовувати отриману інформацію в розслідуванні та розкритті злочинів і у здійсненні правосуддя.

Характеристики
Автор
Білецька Г.А.
Издательство
Право
Тип издания
Учебник
Год издания
2018
Количество страниц
376
ISBN
978-966-937-255-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог