Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права. Матеріали ІІ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю)

(0)
Артикул: 153554
Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права. Матеріали ІІ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю)

Смотреть содержание

Издательство
Фенікс
Год издания
2015
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У збірнику опубліковано матеріали, що містять нові теоретичні та практичні результати в галузі юридичних наук. Доповіді та тези доповідей друкуються в авторській редакції. Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У збірнику опубліковано матеріали, що містять нові теоретичні та практичні результати в галузі юридичних наук. Доповіді та тези доповідей друкуються в авторській редакції.

Предисловие

Мені дуже приємно звернутися зі словами привітання до учасників та гостей Другої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права». Сьогодні в України відбувається становлення нової системи освіти, орієнтованої на входження у світовий освітній простір. Цей процес супроводжується істотними змінами в науково-педагогічній теорії і практиці викладання юридичних дисциплін. Тому питання, що розглядатимуться в межах нашого наукового форуму, допоможуть зорієнтуватися як науково-педагогічним працівникам, так і практичним працівникам у колі невирішених проблем, пов’язаних з реалізацією норм права в регульовані в України суспільні відносини.

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського веде своє літочислення з 1960 року та є єдиним державним вищим навчальним закладом Кременчуцького регіону, одним з найпотужніших навчальних закладів на Полтавщині. Творчий потенціал педагогічного та наукового колективу університету, матеріально-технічна та лабораторна бази, широкі контакти з промисловими підприємствами, традиційні зв’язки з навчальними закладами-партнерами в зарубіжних країнах дозволяють провадити підготовку фахівців на сучасному рівні, згідно з девізом «Urbi еt огЬі - місту і світові». Тому, крім оцінки якості, репрезентації наукових і педагогічних досягнень, програма нашої конференції включає найважливіший аспект, пов’язаний з практичною юриспруденцією, тому у ній беруть участь практичні працівники.

Бажаю всім плідної роботи і сподіваюся, що Ви отримаєте професійне задоволення від результатів роботи науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права», задоволення від нашої гостинності та організації зустрічі в місті Кременчуці. Участь кожного з Вас у цьому науковому форумі, присвяченому проблемам реалізації норм права і гармонізації законодавства України та країн Європейського Союзу є ключовою для вирішення питань євроінтеграції України.

Значення і унікальність конференції полягає в тому, що вивчення можливостей наукових розробок механізмів втілення у правову дійсність сучасного суспільного життя правових розпоряджень норм права, які забезпечує науково-практична конференція «Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права», потенційно здатна сприяти впливу на прийняття державних рішень та відповідне їх відображення у законодавстві України. А це, у свою чергу, є надійним фундаментом для створення адекватного правового поля для руху нашої країни вперед у цивілізоване майбутнє.

Бажаю всім учасникам конференцій знайти серед різноманіття тем доповідей те, що буде Вам цікаво і корисно; сподіваюся, що робота у межах секцій буде супроводжуватися плідною й конструктивною дискусією. Успішної Вам роботи на конференції й у повсякденній науковій та практичній діяльності!

З глибокою повагою,
Ректор КрНУ,
член-кореспондент Національної
Академії педагогічних наук України,
заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
М. В. Загірняк

Характеристики
Издательство
Фенікс
Год издания
2015
Количество страниц
278-
ISBN
978-966-8931-27-7
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог