• Головна
 • Теорія держави і права
 • Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права. Матеріали ІІ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю)

Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права. Матеріали ІІ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю)

(0)
Артикул: 153554
Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права. Матеріали ІІ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю)

Переглянути зміст

Видавництво
Фенікс
Рік видання
2015
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У збірнику опубліковано матеріали, що містять нові теоретичні та практичні результати в галузі юридичних наук. Доповіді та тези доповідей друкуються в авторській редакції. Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
150 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У збірнику опубліковано матеріали, що містять нові теоретичні та практичні результати в галузі юридичних наук. Доповіді та тези доповідей друкуються в авторській редакції.

Передмова

Мені дуже приємно звернутися зі словами привітання до учасників та гостей Другої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права». Сьогодні в України відбувається становлення нової системи освіти, орієнтованої на входження у світовий освітній простір. Цей процес супроводжується істотними змінами в науково-педагогічній теорії і практиці викладання юридичних дисциплін. Тому питання, що розглядатимуться в межах нашого наукового форуму, допоможуть зорієнтуватися як науково-педагогічним працівникам, так і практичним працівникам у колі невирішених проблем, пов’язаних з реалізацією норм права в регульовані в України суспільні відносини.

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського веде своє літочислення з 1960 року та є єдиним державним вищим навчальним закладом Кременчуцького регіону, одним з найпотужніших навчальних закладів на Полтавщині. Творчий потенціал педагогічного та наукового колективу університету, матеріально-технічна та лабораторна бази, широкі контакти з промисловими підприємствами, традиційні зв’язки з навчальними закладами-партнерами в зарубіжних країнах дозволяють провадити підготовку фахівців на сучасному рівні, згідно з девізом «Urbi еt огЬі - місту і світові». Тому, крім оцінки якості, репрезентації наукових і педагогічних досягнень, програма нашої конференції включає найважливіший аспект, пов’язаний з практичною юриспруденцією, тому у ній беруть участь практичні працівники.

Бажаю всім плідної роботи і сподіваюся, що Ви отримаєте професійне задоволення від результатів роботи науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права», задоволення від нашої гостинності та організації зустрічі в місті Кременчуці. Участь кожного з Вас у цьому науковому форумі, присвяченому проблемам реалізації норм права і гармонізації законодавства України та країн Європейського Союзу є ключовою для вирішення питань євроінтеграції України.

Значення і унікальність конференції полягає в тому, що вивчення можливостей наукових розробок механізмів втілення у правову дійсність сучасного суспільного життя правових розпоряджень норм права, які забезпечує науково-практична конференція «Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права», потенційно здатна сприяти впливу на прийняття державних рішень та відповідне їх відображення у законодавстві України. А це, у свою чергу, є надійним фундаментом для створення адекватного правового поля для руху нашої країни вперед у цивілізоване майбутнє.

Бажаю всім учасникам конференцій знайти серед різноманіття тем доповідей те, що буде Вам цікаво і корисно; сподіваюся, що робота у межах секцій буде супроводжуватися плідною й конструктивною дискусією. Успішної Вам роботи на конференції й у повсякденній науковій та практичній діяльності!

З глибокою повагою,
Ректор КрНУ,
член-кореспондент Національної
Академії педагогічних наук України,
заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
М. В. Загірняк

Характеристики
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2015
Кількість сторінок
278-
ISBN
978-966-8931-27-7
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог