Цивільне право. Загальна частина. Навчальний посібник для підготовки до іспитів та заліків

(0)
Артикул: 15384
Цивільне право. Загальна частина. Навчальний посібник для підготовки до іспитів та заліків

Смотреть содержание

Автор
Мічурін Є.О.
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник підготовлений відповідно до курсу цивільного права (загальної частини) і складений з урахуванням навчальних програм для закладів вищої освіти на основі чинного цивільного законодавства України та існуючих правових теорій. Розрахований на студентів, фахівців, аспірантів,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник підготовлений відповідно до курсу цивільного права (загальної частини) і складений з урахуванням навчальних програм для закладів вищої освіти на основі чинного цивільного законодавства України та існуючих правових теорій.

Розрахований на студентів, фахівців, аспірантів, усіх тих, хто працює над підвищенням рівня юридичної підготовленості.

Предисловие

Цивільне право відіграє головну роль у правових відносинах, що закріплюють належність майна особі та опосередковують правомірний перехід майнових благ від однієї приватної особи до іншої. Воно має інструментарій, що забезпечує зв’язок між інтересом до майнових благ та їх одержанням у правовій площині. Крім того цивільне право охороняє особисті немайнові права.

Сучасне цивільне право України зберегло вірність традиціям, адже витоки його регламентації знаходяться у Стародавньому Римському праві. Цивілістика повною мірою відповідає об’єктивному розвитку суспільства, у той саме час зберігає прихильність традиціям Романо-німецької правової сім’ї. Новітнє цивільне законодавство України розроблено з урахуванням досвіду нормативного регулювання цивільних правовідносин країн Європи, де вони традиційно розвиваються на приватницьких засадах.

Багатогранність цивільного права виявляється в тому, що тут наявне рідкісне поєднання матеріального й духовного. Перше знайшло відображення в правовій регламентації товарно-грошових відносин, що включають в себе право власності, втілені у договірному і спадковому праві. Духовні блага закріплені у цивілістиці через особисті немайнові правовідносини, які стосуються творчої діяльності людини, а також її честі, гідності, ділової репутації тощо.

В усьому світі і в Україні, яка є учасницею міжнародних угод і частиною світової спільноти, приділяється велика увага охороні права інтелектуальної власності, яке є невід’ємною частиною сучасного цивільного права.

Цивілістика стосується значної частини регламентованих правом суспільних відносин, що здійснюються на приватницьких засадах. Вона поєднує в собі багатогранність і одночасно глибоку внутрішню логіку та нерозривний взаємозв’язок її внутрішніх складових елементів. Це враховано при підготовці представленого посібника.

Книга підготовлена відповідно до тематики навчального курсу цивільного права (загальної частини), що викладається у вищих юридичних навчальних закладах освіти. Вона складена з урахуванням та на основі існуючих правових теорій. При написанні використані праці відомих цивілістів: О. А. Пушкіна, Ч. Н. Азімова, В. П. Маслова, Д. В. Бобрової, В. В. Луця, В. І. Борисової, І. В. Жилінкової, О. В. Дзери, Н. С. Кузнєцової, Р. А. Майданика, Т. В. Боднар, І. В. Спасибо-Фатєєвої, В. А. Васильєвої, Р. О. Стефанчука, Є. О. Харитонова, Р. Б. Шишки, О. Р. Шишки, В. Л. Яроцького, В. М. Самойленка, М. К. Галянтича, І. В. Венедиктової, Ю. М. Жорнокуя, С. О. Сліпченка, Л. В. Красицької, Г. Г. Харченко та інших, колективні видання кафедр цивільного права провідних навчальних закладів України.

Характеристики
Автор
Мічурін Є.О.
Издательство
Право
Год издания
2019
Количество страниц
184
ISBN
978-966-937-716-6
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог