Цивільний процес. Підручник

(0)
Артикул: 14986
Цивільний процес. Підручник

Смотреть содержание

Автор
Васильєв С.В.
Издательство
Алерта
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Підручник підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Цивільний процес» для юридичних вищих навчальних закладів і факультетів.  У ньому знайшли висвітлення всі інститути цивільного процесуального права України, які становлять його систему. Підручник розрахований на... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
500 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Підручник підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Цивільний процес» для юридичних вищих навчальних закладів і факультетів. 

У ньому знайшли висвітлення всі інститути цивільного процесуального права України, які становлять його систему.

Підручник розрахований на студентів-юристів для підготовки до заліків та іспитів з цивільного процесу.

Предисловие

Курс цивільного процесу має основоположне значення у зв’язку з тим, що він відноситься до циклу фундаментальних навчальних дисциплін у програмі вищої юридичної освіти і впливає на формування професійного рівня юриста.

Цивільний процес - досить складна учбова дисципліна.

Труднощі її вивчення обумовлені, на наш погляд, наступними обставинами:

- знайомство з цивільним процесом слід починати тільки після вивчення дисциплін приватної спрямованості (цивільне, сімейне, трудове право). Це пов’язано з тим, що цивільним процесом регламентується тільки процедура розгляду і вирішення цивільних справ, тобто вказане право у більшості випадків не розкриває склад учасників справи, особливості доказування та доказів по справі, всі ці питання регулюють матеріально-правові галузі права;

- всі теми учбового курсу тісно взаємозв’язані один з одним, володіють системністю і внутрішньою логікою. Тому при вивченні питань Особливої частини цивільного процесу слід постійно звертатися до тем, вивчених в рамках його Загальної частини. Отже потрібна строга послідовність у вивченні передбаченого програмою учбового матеріалу;

- як і всі юридичні дисципліни, цивільний процес певною мірою має абстрактний характер, що посилюється широким використанням в законодавстві оцінних категорійю;

- якісне вивчення курсу цивільного процесу неможливе без належної самостійної роботи по засвоєнню першоджерел: матеріалів судової практики, рекомендацій вищий судових органів України, правових позицій Конституційного Суду України.

Мета підручника - виробити у студента вірне уявлення про всі основні процесуальні явища, про ті правові поняття, якими оперує цивільне процесуальне право: суть цивільного процесуального права, специфіка процесуальних правовідносин, права і обов’язки осіб, які приймають участь у справі, стадії процесу тощо.

Підручник не є коментарем чинного законодавства, хоча в ньому неминуче містяться роз’яснення чинних процесуальних норм. Тому у пропонованій книзі автор намагається у конкретизованому (стислому) вигляді викласти інформаційний матеріал про основоположні категорії і поняття цивільного процесуального права з використанням прикладів правозастосовчої судової практики.

Багатолітній досвід викладання автором курсу цивільного процесу студентам юридичних вузом свідчить про ефективність такої форми надання учбового матеріалу.

Характеристики
Автор
Васильєв С.В.
Издательство
Алерта
Тип издания
Учебник
Год издания
2019
Количество страниц
506
ISBN
978-617-566-511-4
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог