Великий енциклопедичний словник юриста у 3-х томах

(0)
Артикул: 14940
Великий енциклопедичний словник юриста у 3-х томах
Автор
Чижмарь К.І., ещё 5
Издательство
ОВК
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Словник включає в себе тлумачення основних юридичних термінів і понять, а також розкриває зміст найбільш вживаних в офіційному, діловому, науковому та повсякденному спілкуванні слів і словосполучень. Окремі поняття, представлені у законодавстві України, визначено у словнику з посиланням на... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
2 000 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Словник включає в себе тлумачення основних юридичних термінів і понять, а також розкриває зміст найбільш вживаних в офіційному, діловому, науковому та повсякденному спілкуванні слів і словосполучень. Окремі поняття, представлені у законодавстві України, визначено у словнику з посиланням на відповідний нормативно-правовий акт. 

У видання включено посилання на походження окремих іншомовних (запозичених) слів і представлено їх значення в оригінальному розумінні.

Словник розрахований на юристів, проте, може бути корисним широкому колу читачів.

Предисловие

Великий енциклопедичний словник юриста представляє собою унікальне видання, що включає тлумачення юридичних термінів, понять і словосполучень, а також позначає зміст багатьох слів, вжи­ваних у повсякденному житті людини.

Такий підхід дозволив впер­ше в Україні створити і представити видання, що розкриває зна­чення понять різних сфер застосування (які охоплюють офіційне, ділове, наукове та повсякденне спілкування), але, у той же час, є орієнтованим на використання юридичною спільнотою. Відповід­но, підбір значень багатьох термінів і словосполучень відбувався саме з позицій їх застосування у професійному середовищі юристів.

Мова юриста має основуватись на правильному і точному розу­мінні та застосуванні законодавчої термінології, загальновизнаних правових значень і загальновживаних понять української мови у ці­лому. Це було враховано укладачами при побудові словника, що, зокрема, включає в себе:

1) терміни, дефініції законодавчих норм (із посиланнями на відповідний нормативно-правовий акт);

2) загаль­новизнані правові визначення, у тому числі слова іншомовного по­ходження (у багатьох випадках розтлумачене поняття приводиться разом із словом, від якого воно походить);

3) загальновживані слова і словосполучення, що застосовуються людиною у повсякденному житті (переважно, приводяться їх найбільш розповсюджені значен­ня).

Формування даного видання засновувалося на компонуванні відомостей із вже опублікованих праць, законодавчих джерел, а та­кож включало в себе авторський підхід до розуміння представлених у словнику понять. У багатьох випадках, це дозволило показати уні­кальні нові характеристики вже відомих значень, розширивши або конкретизувавши їх ознаки.

Енциклопедичне видання орієнтоване на практикуючих юрис­тів, науковців, викладачів і може бути корисним широкому колу читачів.

 

Кандидат юридичних наук,

приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу, член Методичної ради

з питань нотаріату при Головному територіальному

управлінні юстиції у м. Києві

Короток Оксана Вікторівна

Характеристики
Автор
Чижмарь К.І., Коротюк О.В., Короєд С.О., Лошицький М.В., Галунько В.В., Іншин М.I.
Издательство
ОВК
Тип издания
Словарь
Год издания
2018
Количество страниц
1392
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
1.5 кг
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог