Великий енциклопедичний словник юриста у 3-х томах

(0)
Артикул: 14940
Великий енциклопедичний словник юриста у 3-х томах
Автор
Чижмарь К.І., ще 5
Видавництво
ОВК
Рік видання
2018
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Словник включає в себе тлумачення основних юридичних термінів і понять, а також розкриває зміст найбільш вживаних в офіційному, діловому, науковому та повсякденному спілкуванні слів і словосполучень. Окремі поняття, представлені у законодавстві України, визначено у словнику з посиланням на... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
1 500 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Словник включає в себе тлумачення основних юридичних термінів і понять, а також розкриває зміст найбільш вживаних в офіційному, діловому, науковому та повсякденному спілкуванні слів і словосполучень. Окремі поняття, представлені у законодавстві України, визначено у словнику з посиланням на відповідний нормативно-правовий акт. 

У видання включено посилання на походження окремих іншомовних (запозичених) слів і представлено їх значення в оригінальному розумінні.

Словник розрахований на юристів, проте, може бути корисним широкому колу читачів.

Передмова

Великий енциклопедичний словник юриста представляє собою унікальне видання, що включає тлумачення юридичних термінів, понять і словосполучень, а також позначає зміст багатьох слів, вжи­ваних у повсякденному житті людини.

Такий підхід дозволив впер­ше в Україні створити і представити видання, що розкриває зна­чення понять різних сфер застосування (які охоплюють офіційне, ділове, наукове та повсякденне спілкування), але, у той же час, є орієнтованим на використання юридичною спільнотою. Відповід­но, підбір значень багатьох термінів і словосполучень відбувався саме з позицій їх застосування у професійному середовищі юристів.

Мова юриста має основуватись на правильному і точному розу­мінні та застосуванні законодавчої термінології, загальновизнаних правових значень і загальновживаних понять української мови у ці­лому. Це було враховано укладачами при побудові словника, що, зокрема, включає в себе:

1) терміни, дефініції законодавчих норм (із посиланнями на відповідний нормативно-правовий акт);

2) загаль­новизнані правові визначення, у тому числі слова іншомовного по­ходження (у багатьох випадках розтлумачене поняття приводиться разом із словом, від якого воно походить);

3) загальновживані слова і словосполучення, що застосовуються людиною у повсякденному житті (переважно, приводяться їх найбільш розповсюджені значен­ня).

Формування даного видання засновувалося на компонуванні відомостей із вже опублікованих праць, законодавчих джерел, а та­кож включало в себе авторський підхід до розуміння представлених у словнику понять. У багатьох випадках, це дозволило показати уні­кальні нові характеристики вже відомих значень, розширивши або конкретизувавши їх ознаки.

Енциклопедичне видання орієнтоване на практикуючих юрис­тів, науковців, викладачів і може бути корисним широкому колу читачів.

 

Кандидат юридичних наук,

приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу, член Методичної ради

з питань нотаріату при Головному територіальному

управлінні юстиції у м. Києві

Короток Оксана Вікторівна

Характеристики
Автор
Чижмарь К.І., Коротюк О.В., Короєд С.О., Лошицький М.В., Галунько В.В., Іншин М.I.
Видавництво
ОВК
Тип видання
Словник
Рік видання
2018
Кількість сторінок
1392
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
1.5 кг
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог