Міжнародне правосуддя. Навчально-методичний посібник

(0)
Артикул: 153583
Міжнародне правосуддя. Навчально-методичний посібник

Смотреть содержание

Автор
Бігняк О.В.
Издательство
Фенікс
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчально-методичному посібнику викладено стислий зміст системи міжнародного правосуддя, принципи та механізми міжнародної ад’юдикації, особливості функціонування міжнародної судової системи, порядку реалізації рішень міжнародних судових органів на міжнародному та національному рівнях,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчально-методичному посібнику викладено стислий зміст системи міжнародного правосуддя, принципи та механізми міжнародної ад’юдикації, особливості функціонування міжнародної судової системи, порядку реалізації рішень міжнародних судових органів на міжнародному та національному рівнях, методичні матеріали до лекційного курсу та семінарських завдань з міжнародного правосудця.

Навчально-методичний посібник призначений для студентів Національного університету «Одеська юридична академія», які вивчають дисципліну «Міжнародне правосуддя».

Предисловие

Система міжнародного правосуддя є важливим та необхідним компонентом функціонування сучасної міжнародно-правової системи та забезпечення міжнародного правопорядку та законності. Його існування є передумовою забезпечення основних принципів міжнародного права, реалізації норм міжнародного права у процесі їхнього застосування міжнародними судами та трибуналами, основою міжнародної інституцінної системи імплементації міжнародного права. Навчально-методичний посібник з вивчення навчальної дисципліни «Міжнародне правосуддя» надасть можливість студентам виконати наступні завдання: визначити основні тенденції розвитку міжнародного правосуддя, проаналізувати позиції учасників міжнародного судочинства та їхній вплив на міжнародне право і на міжнародне правосуддя, зокрема, аналізувати та інтерпретувати рішення міжнародних судових установ, застосувати сучасні концепції міжнародного права для тлумачень рішень, пояснювати вплив рішень міжнародних судових установ на міжнародні відносини, узагальнювати принципи побудови та розвитку системи міжнародного правосуддя.

Вивчення основ правового регулювання процесуальних відносин, пов’язаних із міжнародним судочинством, визначення процесуального положення їх учасників, виявлення особливостей і тенденцій розвитку міжнародних судів може сприяти доктринальному вирішенню питання про можливість виділення міжнародного процесуального права як самостійної галузі міжнародного права. Сьогодні діють міжнародні судові установи (трибунали) із загальною або спеціальною юрисдикцією, наприклад, Міжнародний Суд ООН, Міжнародний кримінальний суд, Міжамериканський суд з прав людини та ін. Судовий спосіб урегулювання спорів передбачено Статутом ООН і Манильською декларацією. Тому колектив кафедри міжнародного та європейського права підготував даний навчально-методичний посібник, який містить стислий зміст окремих тем міжнародного правосудця, методичні матеріали до лекційного курсу та семінарських завдань з міжнародного правосуддя з підготовки здобувачів вищої освіти ступеня магістр на факультеті міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія» з галузі знань 08 «Право» та здобувачів вищої освіти ступеня магістр зі спеціалізації «Освітні навчальні програми».

Характеристики
Автор
Бігняк О.В.
Издательство
Фенікс
Год издания
2020
Количество страниц
96
ISBN
978-966-928-569-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог