Внесок К. Левицького у державотворення та юридичну науку України

(0)
Артикул: 153365
Внесок К. Левицького у державотворення та юридичну науку України

Смотреть содержание

Автор
Стечишин А.В.
Издательство
Фенікс
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Досліджено біографію, науково-юридичну, адвокатську та державницьку діяльність доктора права, першого голови уряду ЗУНР К. Левицького. Науково-юридична спадщина вченого включає значну кількість напрямів досліджень, серед яких розробки у сфері історії держави і права, австрійського... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Досліджено біографію, науково-юридичну, адвокатську та державницьку діяльність доктора права, першого голови уряду ЗУНР К. Левицького. Науково-юридична спадщина вченого включає значну кількість напрямів досліджень, серед яких розробки у сфері історії держави і права, австрійського цивільно-процесуального права, питання адвокатської етики, права української мови, правового регулювання діяльності господарських товариств, спілок, сільських позичкових кас та історії української державності часів визвольних змагань.

Визначено внесок К. Левицького в законодавчу діяльність ЗУНР шляхом підготовки законів «Про сойм», «Про громадянські права» та земельного закону, а також у сфері конституційного права. Показано внесок К. Левицького в розвиток політичних і правових учень шляхом розробки воєнної доктрини, історії ЗУНР та біографії українських політиків.

Книга адресована студентам, аспірантам, науковцям, а також всім, хто цікавиться історією держави і права України.

Предисловие

Шановний читачу!
Приємно подати на Ваш розгляд оригінальне дослідження з історії держава і права України, присвячене внеску в юридичну науку та державотворення видатного сину українського народу Кость Левицького. Сьогодні наша країна знаходиться в складній суспільно-політичній ситуації, яка потребує розробку сценаріїв виходу з кризи, що охопила всі сфери життя суспільства. В таких умовах необхідно звернутися до історії юриспруденції, в якій застосовувалися різні моделі стабілізації роботи економіки, господарської діяльності та забезпечення правопорядку.

З цієї точки зору цінність монографії А. В. Стечишин полягає у тому, що в ній вдалося дослідити процес правотворчої діяльності К. Левицького та практичного внеску в державотворення на посаді першого Прем’єр-міністра ЗУНР. Необхідно зауважити що ім’я К. Левицького відноситься до числа забутих, з причини агресивної радянської політики стосовно українського народу, а особливо її непересічних особистостей. В результаті отримання Україною незалежності стало можливо розглянути внесок К. Левицького в юридичну науку, підготовку ним «Німецько-українського правничого словника», що стало початком формування національної юридичної термінології. Інтерес викликає зібрані у монографії А. В. Стечишин дані стосовно студій К. Левицького на юридичних факультетах Львівського та Віденського університетах, заснування ним першого друкованого органу українських правників «Часопись правнича», участь в роботі Наукового Товариства імені Шевченка та «Просвіта». Знаходячись в еміграції К. Левицький займався адвокатською діяльністю, був обраний головою Союзу Українських Адвокатів Польщі та заснував юридичний журнал «Життя та право». Авторкою розглянуто роль К. Левицького у заснуванні Західно-Української Народної Республіки, підготовку ним низки важливих законів та участь в діяльності уряду нової країни.

При підготовці монографії А. В. Стечишин взяла до уваги значну кількість праць, підготовлених особисто К. Левицьким та ті в яких досліджувався його творчий шлях і внесок в юридичну науку. Зміст і науковий рівень проведеного А. В. Стечишин дослідження дає підставу вважати, що монографія посяде належне місце серед робіт присвячених актуальним питанням історії держави і права України права та допоможе уникнути помилок, які мали місце у минулому.

Таким чином, робота А. В. Стечишин повинна привернути до себе увагу широкого кола фахівців з історії держави і права України, інших галузей юридичної науки та дозволить підвищити рівень знань у цій сфері.

В. В. Аброськін,
кандидат юридичних наук,
генерал поліції другого рангу,
Ректор Одеського державного
університету внутрішніх справ

Характеристики
Автор
Стечишин А.В.
Издательство
Фенікс
Год издания
2019
Количество страниц
162
ISBN
978-966-928-460-0
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог