• Главная
 • Морское право
 • Вплив державної морської політики України на імплементацію міжнародного морського права у сфері безпеки торговельного мореплавства

Вплив державної морської політики України на імплементацію міжнародного морського права у сфері безпеки торговельного мореплавства

(0)
Артикул: 153553
Вплив державної морської політики України на імплементацію міжнародного морського права у сфері безпеки торговельного мореплавства

Смотреть содержание

Автор
Щипцов О.О.
Издательство
Фенікс
Год издания
2012
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографія присвячена дослідженню впливу державної морської політики України на імплементацію норм міжнародного морського права в національну правову систему на прикладі безпеки торговельного мореплавства. Визначено форми взаємодії міжнародного морського права, державної морської політики,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія присвячена дослідженню впливу державної морської політики України на імплементацію норм міжнародного морського права в національну правову систему на прикладі безпеки торговельного мореплавства. Визначено форми взаємодії міжнародного морського права, державної морської політики, удосконалено визначення державної морської політики, розкрито її об’єкт і предмет, міжнародно-правову основу.

Проаналізовано правовий, організаційний елементи механізму національної імплементації міжнародного морського права, систематизовано міжнародно-правові документи у сфері безпеки торговельного мореплавства, визначено юридичну силу резолюцій ІМО.

Розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, студентів, які вивчають міжнародне право і міжнародне морське право, фахівців галузі морського і річкового транспорту, зацікавлених міністерств і відомств, які беруть участь у формуванні й реалізації державної морської політики України.

Предисловие

Міжнародне право завжди було пов’язане з державною політикою, хоча лише зараз цей взаємозв’язок починає усвідомлюватися як теоретично недосліджене питання. Взаємодія міжнародного права і державної політики тісно пов’язана з проблемою ефективності дії права, повноти реалізації його приписів в практичній діяльності під юрисдикцією держави. Вплив державної політики на міжнародне право є важливою сучасною тенденцією в розвитку міжнародних відносин. Врахування цієї тенденції має принципове значення для органів державної влади під час здійснення ними як внутрішньої, так і зовнішньої політики.

У сучасному міжнародному морському праві активно відбувається формування міжнародно-правових норм, заснованих на необхідності забезпечення зобов’язань стосовно морської діяльності, яка полягає у вивченні, освоєнні та використанні Світового океану в інтересах безпеки, стійкого економічного й соціального розвитку держави.

Відомо, що реалізація державної морської політики здійснюється за такими напрямками: адміністрування морською діяльністю, економічне, кадрове, інформаційне забезпечення, а також гарантування безпеки морської діяльності, що включає безпеку торговельного мореплавства, пошук і рятування на морі, захист і збереження морського середовища, боротьба з актами насилля на морі. Для дослідження впливу державної морської політики на імплементацію міжнародного морського права обрано напрямок безпеки торговельного мореплавства, який з огляду на його пріоритетність в правотворчій діяльності Міжнародної морської організації (ІМО) дозволяє продемонструвати цей вплив.

Характеристики
Автор
Щипцов О.О.
Издательство
Фенікс
Год издания
2012
Количество страниц
226
ISBN
978-966-348-617-0
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог