Юридична психологія. Навчально-методичний посібник
- Автор
- Бесчастний В.М., ещё 1
- Издательство
- Видавничий дім "Дакор"
- Год издания
- 2019
- Переплет
- твердый
Аннотация
Навчально-методичний посібник укладено з урахуванням програми навчальної дисципліни «Юридична психологія» і призначено для курсантів, студентів та слухачів усіх форм навчання. Посібник складається з трьох частин: - теоретичної, у якій подано інформацію щодо основних тем загальної... Читать далее
- Самовывозбесплатно
- Нова Поштаот 65 грн.
- Курьер Нова Поштаот 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Наличные при получении
- Терминал/наличные при самовывозе
- Оплата по счету (для юридических лиц)
Навчально-методичний посібник укладено з урахуванням програми навчальної дисципліни «Юридична психологія» і призначено для курсантів, студентів та слухачів усіх форм навчання.
Посібник складається з трьох частин:
- теоретичної, у якій подано інформацію щодо основних тем загальної частини навчальної дисципліни «Юридична психологія»;
- практичної, яка містить тестові та практичні завдання;
- методичної - планів семінарських занять, рекомендацій до виконання самостійної роботи, списку літератури тощо.
Майбутній юрист та поліцейський, який вивчає юридичну психологію і хоче глибше оволодіти цією наукою, має усвідомити, для чого йому потрібні психологічні знання. Саме усвідомлення особистісного значення психологічних знань сприятиме засвоєнню складних понять і категорій та їх ефективному використанню в житті, навчанні та професійній діяльності.
Знання з юридичної психології необхідні для глибокого розуміння себе та інших, для самовдосконалення та пристосування до змін у суспільстві. Вивчення юридичної психології потрібне для підвищення ефективності власної професійної діяльності, найповнішого використання особистісного потенціалу людини, налагодження стосунків між членами колективу та різними категоріями людей.
Метою підготовки навчально-методичного посібника «Юридична психологія» є надання теоретичних психологічних знань та формування практичних навичок у професійній діяльності майбутнього юриста та поліцейського.
Основні завдання: розкриття фундаментальних положень юридичної психології, їх значення в діяльності юриста та поліцейського; формування в курсантів, студентів та слухачів психологічної готовності до конструктивного вирішення конфліктів, толерантного спілкування з різними категоріями громадян, професійної діяльності в екстремальних ситуаціях тощо.
У результаті вивчення навчальної дисципліни «Юридична психологія» майбутній фахівець повинен знати:
- теоретичні та практичні аспекти психології особистості, юридичної та кримінальної психології;
- психологічні особливості правопорушників, антисуспільних угруповань та особливості неповнолітніх правопорушників;
- психолога-педагогічні аспекти профілактики насильства в молодіжному середовищі тощо.
Майбутній правник і поліцейський повинен уміти:
- застосовувати отримані знання в практичній діяльності;
- складати психологічний портрет правопорушника, у тому числі неповнолітніх; враховувати психологічні особливості спілкування з різними категоріями громадян у службовій діяльності; бути готовими до дій в екстремальних ситуаціях тощо.
Запропонований навчально-методичний посібник побудований за модульною системою і складається з трьох частин: теоретичної, практичної та методичної.
У теоретичній частині зосереджено увагу на основних темах юридичної психології згідно з освітньо-професійною програмою підготовки фахівців спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність». Теоретичну частину доповнюють додаткові цікаві матеріали до кожної теми.
Практична частина посібника містить завдання та вправи як для індивідуальної, так і групової роботи, а також тестові завдання, які допомагають краще засвоїти навчальний теоретичний матеріал.
Методичний блок включає плани семінарських занять, теми рефератів, а також перелік базової та додаткової літератури, яка дозволяє своєчасно знайти необхідну інформацію під час підготовки до семінарських занять, модульних контролів та інших форм роботи (написання рефератів, творчих робіт, самостійного опрацювання окремих питань та тем курсу).
Цей навчально-методичний посібник є кроком до подальшої гармонізації професійної діяльності правника й поліцейського.
- Автор
- Бесчастний В.М., Мухіна Г.В.
- Издательство
- Видавничий дім "Дакор"
- Тип издания
- Учебное пособие
- Год издания
- 2019
- Количество страниц
- 236
- ISBN
- 978-617-7679-11-9
- Переплет
- твердый
- Язык
- украинский
- Вес
- 0.3 кг
- Формат
- 145х200 мм
- Тираж
- 300