Black Friday

Закон України "Про Бюро економічної безпеки України". Науково-практичний коментар

(0)
Артикул: 154282
Закон України "Про Бюро економічної безпеки України". Науково-практичний коментар

Смотреть содержание

Автор
Тертишник В.М., ещё 2
Издательство
Алерта
Год издания
2022
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Дана робота являє собою інтегративний аналіз законодавчих основ та проблем діяльності новоствореного правоохоронного органу – Бюро економічної безпеки України.  Відповідно до положень Закону України від 28 січня 2021 року ­№ 1150-IX «Про Бюро економічної безпеки України», на основі... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
280 грн.238 грн.
-15%Выгода 42 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Дана робота являє собою інтегративний аналіз законодавчих основ та проблем діяльності новоствореного правоохоронного органу – Бюро економічної безпеки України. 

Відповідно до положень Закону України від 28 січня 2021 року ­№ 1150-IX «Про Бюро економічної безпеки України», на основі сучасних положень Конституції України, КПК України й нових законодавчих актів щодо діяльності правоохоронних органів, а також з урахуванням міжнародних правових актів та прецедентної практики ЄСПЛ, ґрунтовно викладено основні доктринальні положення, зміст і проблеми діяльності детективів Бюро економічної безпеки України щодо протидії економічним злочинам та іншим кримінальним правопорушенням, подані рекомендації щодо вирішення проблемних питань слідчої, детективної та оперативно-розшукової діяльності. 

Значну увагу приділено питанням компетенції детективів Бюро економічної безпеки України та доказового права, проблемам допустимості, достовірності та достатності доказів, стандарту доказування поза розумним сумнівом, провадженню негласних слідчих (розшукових) дій та забезпечення справедливості судочинства. 

Робота розрахована в першу чергу на детективів Бюро економічної безпеки України, а також на прокурорів, дізнавачів, слідчих суддів, суддів, співробітників СБУ, НАБУ, Державного бюро розслідувань, Бюро економічної безпеки, митних та податкових органів, студентів, магістрантів, слухачів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів. Вона буде слушним помічником як тим, хто засвоює ази кримінально-процесуального права, так і тим, хто прагне до поглибленого вивчення кримінального процесу.

Характеристики
Автор
Тертишник В.М., Ченцов В.В., Тертишник О.І.
Издательство
Алерта
Год издания
2022
Количество страниц
290
ISBN
978-617-566-722-4
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог