Новинка!

Закон України "Про Бюро економічної безпеки України". Науково-практичний коментар

(0)
Артикул: 154282

Переглянути зміст

Автор
Тертишник В.М., ще 2
Видавництво
Алерта
Рік видання
2022
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Дана робота являє собою інтегративний аналіз законодавчих основ та проблем діяльності новоствореного правоохоронного органу – Бюро економічної безпеки України.  Відповідно до положень Закону України від 28 січня 2021 року ­№ 1150-IX «Про Бюро економічної безпеки України», на основі... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
280 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Дана робота являє собою інтегративний аналіз законодавчих основ та проблем діяльності новоствореного правоохоронного органу – Бюро економічної безпеки України. 

Відповідно до положень Закону України від 28 січня 2021 року ­№ 1150-IX «Про Бюро економічної безпеки України», на основі сучасних положень Конституції України, КПК України й нових законодавчих актів щодо діяльності правоохоронних органів, а також з урахуванням міжнародних правових актів та прецедентної практики ЄСПЛ, ґрунтовно викладено основні доктринальні положення, зміст і проблеми діяльності детективів Бюро економічної безпеки України щодо протидії економічним злочинам та іншим кримінальним правопорушенням, подані рекомендації щодо вирішення проблемних питань слідчої, детективної та оперативно-розшукової діяльності. 

Значну увагу приділено питанням компетенції детективів Бюро економічної безпеки України та доказового права, проблемам допустимості, достовірності та достатності доказів, стандарту доказування поза розумним сумнівом, провадженню негласних слідчих (розшукових) дій та забезпечення справедливості судочинства. 

Робота розрахована в першу чергу на детективів Бюро економічної безпеки України, а також на прокурорів, дізнавачів, слідчих суддів, суддів, співробітників СБУ, НАБУ, Державного бюро розслідувань, Бюро економічної безпеки, митних та податкових органів, студентів, магістрантів, слухачів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів. Вона буде слушним помічником як тим, хто засвоює ази кримінально-процесуального права, так і тим, хто прагне до поглибленого вивчення кримінального процесу.

Характеристики
Автор
Тертишник В.М., Ченцов В.В., Тертишник О.І.
Видавництво
Алерта
Рік видання
2022
Кількість сторінок
290
ISBN
978-617-566-722-4
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.2 кг
Формат
145х215 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог