Рекомендуем

Закон України "Про запобігання корупції": науково-практичний коментар

(0)
Артикул: 15180

Смотреть содержание

Автор
Коломоєць Т.О., ещё 1
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Для працівників спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, інших державних органів, які здійснюють заходи щодо запобігання корупції, суддів, державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, інших осіб, на яких поширюється дія антикорупційного... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Для працівників спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, інших державних органів, які здійснюють заходи щодо запобігання корупції, суддів, державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, інших осіб, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства, а також адвокатів, науковців, викладачів та студентів закладів вищої освіти, широкого кола читачів, які цікавляться питаннями запобігання корупції.

Предисловие

Науково-практичний коментар Закону України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 р. підготовлено відповідно до планів наукових досліджень Навчально-наукової лабораторії з дослідження проблем службового права Національної академії правових наук України і юридичного факультету Запорізького національного університету.

Він є логічним продовженням започаткованого юридичним факультетом Запорізького національного університету висвітлення в навчальній і науковій літературі актуальних питань службового права.

Попередні роботи цієї серії присвячені дисциплінарній відповідальності державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування (Дисциплінарно-деліктне право: навч. посіб. / за ред. Т.О. Коломоєць, В.К. Колпакова. Київ: Ін Юре. 2016. 464 с.), інституту заохочення публічних службовців (Заохочення у службовому праві: навч. посіб. / за заг. ред. Т.О. Коломоєць, В.К. Колпакова. Київ: Ін Юре, 2017. 360 с.), питанням правової природи службового права, його сучасного стану й перспективам розвитку (Службове право: витоки, сучасність та перспективи розвитку: колективна монографія / за заг. ред. Т.О. Коломоєць, В.К. Колпакова. Запоріжжя: Видавничій дім «Гельветика», 2017. 328 с.), функціонуванню патронатної служби (Патронатна служба: підручник / за заг. ред. Т.О. Коломоєць, В.К. Колпакова. Київ: Ін Юре, 2018. 180 с.).

Науково-практичний коментар підготовлено з метою підвищення ефективності реалізації антикорупційного законодавства, відповідних програм і планів, удосконалення організаційних засад функціонування системи запобігання корупції в Україні, змісту й порядку застосування превентивних антикорупційних механізмів щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

Зміст коментаря спрямовано на формування практичних навичок щодо осмислення реального стану корупції в суспільстві та її першопричин, особистості корупціонера, а також заходів запобігання (стримування) на рівні соціальної терпимості.

Під час коментування Закону автори прагнули виокремити з відповідного інформаційного простору базові елементи, які здатні допомагати правовому сприйняттю проблем щодо існування й розповсюдження корупції в сучасному суспільстві, створити об’єктивну картину різноманітності корупційної поведінки, реалістичне ставлення до формування та реалізації національної антикорупційної політики.

Коментар пропонує широкий спектр соціологічної, історичної, психолого-педа-гогічної та юридичної інформації, яка в сукупності відображає поточний рівень знань про корупцію в різних сферах сучасного українського суспільства та заходи протидії її проявам.

Корупція належить до найбільш небезпечних негативних соціальних явищ, що призводять до руйнування основ правопорядку й різко послаблюють усі державні інститути. Як свідчить світовий історичний досвід, поширеність корупції значно зростає в періоди великих соціальних потрясінь. У поєднанні з некомпетентністю посадових осіб вона є однією з основних причин соціально-економічних криз.

На думку авторського колективу, науково-практичне коментування Закону України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 р. дасть змогу його читачам краще зрозуміти сенс і зміст Закону, ефективніше застосовувати на практиці його положення.

Видання призначене для широкого кола науковців, юристів-практиків, співробітників правоохоронних і контролюючих органів, студентів, аспірантів і викладачів юридичних вищих навчальних закладів та інших учасників освітньої діяльності.

Сподіваємося, що пропонований Коментар допоможе їм у поглибленні знань і навичок у сфері протидії корупції, сприятиме правильному розумінню положень Закону, його роз’ясненню й науковому тлумаченню

Характеристики
Автор
Коломоєць Т.О., Колпаков В.К.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Тип издания
Комментарий
Год издания
2019
Количество страниц
588
ISBN
978-966-916-724-8
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
205x290 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог