Black Friday

Закон України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”

(0)
Артикул: 12753
Издательство
Паливода А.В.
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Всі закони України та кодекси України в редакції останніх змін і доповнень! Законом України „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” встановлюються правові та соціальні гарантії захисту осіб, що згідно законодавства віднесені до військовослужбовців, а... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Всі закони України та кодекси України в редакції останніх змін і доповнень!

Законом України „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” встановлюються правові та соціальні гарантії захисту осіб, що згідно законодавства віднесені до військовослужбовців, а також членів їх сімей.

Законом військовослужбовцям надаються деякі основні конституційні права та свободи, Зокрема, гарантується право обирати або бути обраним до представницьких органів влади, право на свободу совісті, тобто сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, свобода вільно об'єднуватись у громадські організації для сумісного задоволення та захисту своїх спільних інтересів, свобода наукової, технічної та художньої творчості, а також право на оскарження в суді незаконних дій посадових осіб військового управління.

Згідно Закону військовослужбовцю гарантується недоторканність його особи, а також право не виконувати роботу, яка не пов'язана з проходженням служби. Він не може бути арештований інакше, як на підставі судового рішення або з санкції прокурора чи наказу командира, винесеного відповідно до Дисциплінарного статуту Збройних Сил України.

Законом закріплено принцип, за яким військовослужбовці, за винятком тих, які проходять строкову службу, не можуть бути звільнені з військової служби до набуття права на пенсію за вислугу років, крім випадків, коли їх служба припиняється за власним бажанням, у зв'язку із станом здоров'я, закінченням строку або невиконанням умов контракту, систематичним невиконанням вимог військових статутів, скороченням чисельності або штату військовослужбовців, а також у разі позбавлення волі за вироком суду.

Відповідно до Закону держава гарантує військовослужбовцям матеріальне та інше забезпечення у розмірах, що стимулюють заінтересованість громадян України у військовій службі. Військовослужбовці мають одержувати за рахунок держави грошове забезпечення, а також речове майно і продовольчі пайки або за бажанням військовослужбовця грошову компенсацію замість них.

Для військовослужбовців Законом встановлюється 41-годинний робочий тиждень. Тривалість і розподіл службового часу та часу відпочинку військовослужбовців визначається відповідно до військових статутів та порадників Збройних Сил України.

Законом передбачено забезпечення безплатного проїзду військовослужбовців у відпустку, а також безплатного проїзду і перевезення багажу залізничним, повітряним, водним і автомобільним транспортом при переїзді на нове місце служби з виплатою грошової допомоги.

Окремий розділ Закону присвячений пенсійному забезпеченню військовослужбовців, а також їх державному обов'язковому особистому страхуванню. Встановлюється, що при звільненні військовослужбовця з військової служби йому виплачується грошова допомога, крім випадків звільнення в зв'язку із службовою невідповідністю.

Характеристики
Издательство
Паливода А.В.
Тип издания
Закон
Иллюстрации
нет
Год издания
2018
Количество страниц
44
ISBN
978-966-437-366-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.1 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог