• Главная
 • Законы
 • Закони України "Про будівельні норми", "Про основи містобудування", "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності", "Про архітектурну діяльність"

Закони України "Про будівельні норми", "Про основи містобудування", "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності", "Про архітектурну діяльність"

(0)
Артикул: 4483
Закони України "Про будівельні норми", "Про основи містобудування", "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності", "Про архітектурну діяльність"
Издательство
Паливода А.В.
Год издания
2022
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Закон України "Про будівельні норми" регулює відносини у сфері нормування у будівництві та визначає правові та організаційні засади розроблення, погодження, затвердження, реєстрації і застосування будівельних норм. Закон України "Про основи містобудування" визначає правові, економічні,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
100 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Закон України "Про будівельні норми" регулює відносини у сфері нормування у будівництві та визначає правові та організаційні засади розроблення, погодження, затвердження, реєстрації і застосування будівельних норм.

Закон України "Про основи містобудування" визначає правові, економічні, соціальні та організаційні засади містобудівної діяльності в Україні і спрямований на формування повноцінного життєвого середовища, забезпечення при цьому охорони навколишнього природного оточення, раціонального природокористування та збереження культурної спадщини.

Закон України "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності"встановлює відповідальність юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (суб'єктів містобудування) за правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

Закон України "Про архітектурну діяльність" визначає правові та організаційні засади здійснення архітектурної діяльності і спрямований на формування сприятливого життєвого середовища, досягнення естетичної виразності, економічної доцільності і надійності будинків, споруд та їх комплексів.

Характеристики
Издательство
Паливода А.В.
Тип издания
Закон
Год издания
2022
Количество страниц
60
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.1 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог